Pokročilý

Kdy se začít učit na maturitu ?

Máte někdo osobní zkušenost, kdy jste se začali učit na maturitu a jak ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já se průběžně učila celou střední školu, no a o svaťáku jsem si to jen zopákla, maturovala jsem s vyznamenáním:-) I z češtiny jsem měla dvojku:-) tomu nikdo nechce věřit, ani já tomu dodnes nemůžu uvěřit:-DDD asi kouzlo osobnosti nebo co:-DDD

Další odpovědi:

Bronzový

Tak zkušenost s maturitou maj snad všichni, kdo ji absolvovali... :)
Já nezanedbávala semináře, průběžně jsem si vypracovávala otázky (i v létě), zajímala se... Ale to se asi týče jen biologie a chemie, na češtinu či angličtinu jsem ani nekoukla, tyhle předměty mi vždy šly samy od sebe a povinná četba mi problém fakt nedělala (nečetla jsem akorát Babičku, se přiznám). Psali jsme i průběžný testy nebo si rozebírali otázky, o svaťáku jsem ani nervy moc neměla, každej den jsem si jen zopakovala pár otázek a bylo to...
Ale státní maturity jsou opravdu výsměch, těch se fakt bát nemusíš...

Zlatý

Nejlépe se připravovat průběžně po celý maturitní rok. Bohužel, já jsem to tak neudělal, a tak jsem měl před maturitou dost pilno

Zlatý

učil som sa 4 roky.
nejaká príprava na maturitu (zopakovanie si znalostí, ale skutočne iba zopakovanie) prebehla cca mesiac pred skúškami.

;-Q

Stříbrný

Já jsem to nechal tak nějak hlavně na svaťák a stejně jsem se k tomu nemohl dokopat. Nakonec 3,2,2,2. Kdo chce lepší výsledek, asi by měl začít dřív :-)

Bronzový

Nikdy jsem se neučil - je to zbytečné... Úroveň je tak nízko, že i mnohé testy v průběhu roku absolvované dokonce předčí úroveň těch maturitních!

Stříbrný

My jsme před tím čtvrtstoletím tradovali, že až začnou kvést kaštany. Někteří se samozřejmě šrotili celé 4 roky, někteří jako já se neučili vůbec, konkrétně já proto, že jsem se učit neuměl.

Pokročilý

Teoreticky je dobré učit se průběžně, ale to málo kdo dokáže, ale je dobře se o to alespoň pokusit. Úplně se na to vykašlat se často nevyplácí a nechat to jen na "svaťák" to také není to nejlepší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.