Zlatý

Jak je možné, že v učňáku jsem byl jeden z lepších v odborných předmětech a na průmyslovce jsem prolejzal ?

Ono když si čtu v učebnicích tak mě elektrika nepřipadá lehčí než strojnictví (takový souhrn strojírenských předmětů dohromady trocha technického kreslení, trocha technologie, trocha mechaniky, trocha stavby a provozu strojů) a naopak.

Mohl hrát vliv že v půlce druháku se mě začali rozvádět rodiče, byl jsem na operaci, která mě trochu "fyzicky poškodila u druhého pohlaví".

Ve třeťáku nás sloučili do jedné třídy 32 lidí ve třídě a já nejsem zrovna společnský typ.

Pak když se začala blížit maturita, tak jsem měl čím dál víc nervy v .....

Když jsem ve stresu tak jsem totálně nepoužitelný na všechno a mám problémy s jednoduchými elementárními věcmi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Možné to je, ale na to jsi si odpověděl sám. A po nás chceš co ? Aby jsme to potvrdili ?

Další odpovědi:

Michale, možností máš několik:
1)na střední škole byla náročnější výuka a Tys ji nezvládal tak, jako na učilišti
2)místo učení jsi chodil na bazén učit se plavat
3)místo učení jsi chodil na bazén šmírovat plavající ženy
4)místo učení jsi seděl u PC
5)další spousta možností, které jde shrnout do výrazu - neměl jsi na to z nějakého důvodu odpovídající schopnosti

Zlatý

Nemůže to být tím, že třeba na té průmce byly někteří lepší?

Bronzový

Jestli tě zajímá můj názor tak to vezmu po odstavcích:

Na učňáku jsi byl jeden z nejlepších (mezi jednookými král) a tak jsi to moc neřešil. Na průmce se Tvůj přístup nezměnil (to je normální) ale prostředí vyžadovalo větší nároky, takže jsi se oproti ostatním zhoršil to není žádná věda ;-)

Výmluvy

Výmluvy

Výmluvy

Výmluvy

Výmluvy

Podívej, on to nikdo nemá jednoduchý a jde o to, jak se k tomu postavíš. Pokud opravdu chceš, tak budeš lepší než ostatní a pokud na sobě chceš pracovat tak se naučíš ovládat napříč všemi různými situacemi včetně nervů z maturity nebo ze zkoušek, pokud jsi nebo budeš na VŠ... Prostě to jen chce začít a nikdy nepřestat a nevzdat se ;-).

Pokročilý

Protože Tvůj duševní potenciál je na úrovni učebního oboru bez maturity. Maturitu jsi dostal z milosti. Ale i tuto otázku můžeš položit v PL v Dobřanech.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.