Mendolino

Kde získám přehled mých zaměstnání?

Nastupuji na nové pracoviště.Pot­řebuji zápočtový list.Pracuji nepřetržitě od absolvování vysoké školy.Na bývalém pracovišti mi ho vydali jen za dobu jednoho roku.Vlastní na této škole přehled mých všech zaměstnání a když ne,kde ho získám. Moc děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
alenka901

dokument, který je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci při skončení pracovního poměru a v kterém zaměstnavatel musí uvést skutečnosti stanovení prováděcím právním předpisem. Prováděcím právním předpisem je nařízení vlády č. 108/1994 Sb., které v § 3 stanovuje náležitosti potvrzení o zaměstnání.

Další odpovědi
Lencis

Na zápočtovém listě je konkrétně jen poslední zaměstnání, ostatní zaměstnání jsou zaznamenány tuším jen jako odpracované hodiny celkem.

Přehled všech zaměstnání získáte na správě sociálního zabezpečení v podobě „Evidence dob pojištění“. Pošlou vám to i poštou, a mě stačilo jen zavolat, ale to se může lišit na jednotlivých úřadech. Každopádně na ČSSZ pod kterou spadáte zajděte nebo zatelefonujte a oni vám jistě poradí.

Zdroj: http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/708/­.cmd/ad/.c/307/­.ce/14601/.p/12301/_s­.155/708?prvky=&o=260&li­mit=50&index=0&POS­TUP_ID=614&PRVEK_ID=1029­#prvek-zs

Attack-design

vaše otázka je celkově nějak divně formulovaná, vždy by vám měl stačit pouze poslední zápočtový list