El dejvo

Potrebuji poradit se zamestnanim

Jsem zak Zakladni skoly je mi 13 let a jsem cca 3jkar a 4rkar a nevin jake.bych mohl myt nejlepe placene zamestnani ..prominte za chyby sem na mobilu

Nejlepší odpověď
Drap

To záleží jen na tobě, co a jak dobře se naučíš.

Další odpovědi
Alesh

Zaměstnaní je blbost. Hlavně nechoď dělat do fabriky. Něco vymysli, vyvař na tom prachy a staň se rentiérem. 😉

Andre5000

Pravděpodobně bude pro tebe vhodný nějaký učební obor, ale na tom není nic špatného. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké sehnat třeba vyučeného natěrače nebo instalatéra, topenáře atd. Dnes platí dvojnásobně, co se říkalo dříve, že „řemeslo má zlaté dno“. A nikde není vyloučeno, že si i po vyučení můžeš udělat střední nebo i nějakou vyšší školu.