QU33G

K čemu je Iphone 4?

zdravim…
uvazuji o koupi Ipohone 4 avsak zamyslim se nad tim jestli ho vyuziju.
tak kdo s nim mate zkusenosti napiste jeho prednosti vyhody atd…;)

k cemu se tak da vyuzit?? nejvetsi vyhody a proc si ho lidi tolik kupuji kdyz tolik stoji?? :D

nepiste pls obecné odpovedi typu „tak si ho nekupuj“ ;)

diky za kazdou radu a zkusenost

Nejlepší odpověď
chudst

Proc si ho lidi tolik kupuji? Protoze je uzivatelsky privetivy a ma spoustu funkci. Ja osobne mam 3ku a jsem s nim take naprosto maximalne spokojen; jedine co me stve je, ze nema video. IPhone 4 ho uz ma.

K cemu je? Naprosto vsechny mozne ruzne hry, aplikace, internet, cteni knizek, poslouchani mp3, diktafon, sledovani filmu, kalendar, atd., atd., atd. Nejvetsi plus ma dle meho skvele ovladani: jen se toho dotknete a okamzite reaguje – coz je skvele jak pro hry, tak aplikace, psani mailu, apod. A dalsi nejvetsi plus: ohromne mnozstvi aplikaci a her.

Na iPhone, ac na nej nekteri nadavaji, nedam dopustit. Jedine obrovske minus je, ze je tak drahy.

DDarent: dobre, nechapejte. Je to vas nazor. Ja nechci iPad, protoze je obrovsky. Chci „mobil“.

Další odpovědi
RomanP

iPhone je především předražený, to co obsahuje jeho výbava se dá sehnat již kolem 8000 korun v jakékoli jiné značce. Pokud lidi budou ochotni dávat velké peníze za iPhone tak by v Apple museli být padlí na hlavu, aby ten fón zlevňovali. Na otázku proč ho „ všichni “ kupují? Někteří proto, aby byli IN a někteří možná proto, že si myslí že je to vrchol kvality .

DDarent

U iphonu 4, platíte 6000Kč pouze za to, že je Apple!!! mnohem lepší je si koupit Samsung galaxy S II!!! Iphone má akorát Itunes, ale Galaxy má zase Android Market.......

Když už chcete ten Iphone, proč si nepočkáte na Iphone 5, který by mněl vyjít???

(a nepochopim žádnýho člověka na světě, co si koupí Iphone (a chce něco od applu), když je Ipad2!!!!!!)

chudst: ale to už je normální v každym mobilu!!! já mam Samsung wave S8500 GT Bada 1.2 a podle toho co sem viděl na internetu s Iphonem 4kou je 100× lepší!!! Navíc Touch Viz má jenom Samsung!!!

a Ipad, je 7× výkonější

anonym

O značce iPhone se hodně mluví to je celé, je to značka kterou každý zná protože je snadno zapamatovatelná a léta se nemění. To je prostě marketing a nic víc.

iphone Není kvalitnější než například „Samsung i9100 GALAXY S II“ http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-i9100-galaxy-s-ii/ který je skutečným vrcholem kvality … ale jistě vycítíte že iPhone má prostě kratší a snáze zapamatovatelné jméno. Že by důvodem úspěchu iPhone byla taková hloupost ? Ze začátku ne, to byl skutečně revoluční, ale dnes už jiní výrobci dokáží totéž i lépe, a iphone se na vrcholu drží opravdu už jen díky svému jménu.

///

zrozna zmíněný galaxy s 2 a iphone umí prakticky totéž, ptáte se co umí tak úžasného že ho lidé kupují ? No teoreticky umí všechno od automobilové navigace, turistická navigace, kompas, geolokační hry typu geocaching foursquare, hlasové/video/tex­tové konverzace přes internet i operátora, sociální sítě, 3D hry, speciální bankovní aplikace, rychlé objednávání sms jízdenek, pohodlnější jízdní řády v mobilu atd. atd. … je to opravdu široká škála možností která jde ruku v ruce s velmi jednoduchým ovládáním – snad proto to lidé kupují.

Nanoon

Omyl, lidé si nekupují I4 díky jednoduchosti, nebo že by byl user-friendly. Kupují si ho díky geniálnímu marketingu Jobse, který původně z věci, ze které téměř nešlo telefonovat udělal trhák. Ano, to je I4, nebudu ho odsuzovat, na Heurece jsem napsal dlouhou recenzi, tady jen napíšu, že například Samsung Galaxy S II je opravdu lepší a cenově výhodnější.