Jakou elektronikou si vybavit domácnost? Samsung vs Apple.

Rozhodl jsem se že si vybavím domácnost novou elektronikou (mobily, tablety, notebooky, počítače atd.) Nevím zda si mám koupit elektroniku od Applu či Samsungu :-/ A proto vás prosím aby jste hlasovali v mé anketě a vyjádřili mi svůj názor Proč! Děkuji vám předem

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Funna

Samsung domácnost

Doplňuji:
počítač Samsung?..proč?…Sam­sung jsem zatrhla jen z jednoho důvodu…a to protože bych si nikdy nekoupila Apple…tuhle americkou značku prostě nemusím…už kvůli „jejich“ OS…takže telefon, tablet klidně Samsung, ale počítač bych si nikdy téhle značky nekoupila…na tohle jsou jiní experti a Samsung to zrovna není…