Kaxx

iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S II

Který byste si vybrali/který vám více vyhovuje?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
NotFound

Samsung Galaxy S II

Doplňuji:
Preferuji Android.. možnosti rozšíření a úprav systému jsou proti applu výrazně větší. Navíc samsung nabízí skoro stejnou výbavu za méně peněz.

Další odpovědi
Damiana

iPhone 4S

Jednoznačně iPhone. Mám i iPad a nemůžu si je vynachválit. Rychlé, přehledné, spolehlivé. Jejich OS je super. Mám dost známých, kteří přešli z Androidu na Apple a jsou spokojení.

anonym

Samsung Galaxy S II

Doplňuji:
Souhlasím s NotFound s tím, že Galaxy nemá stejnou výbavu, ale mnohem lepší. Na rozdíl od iphone má například: velký, dokonalý display (Super Amoled+), který je dobře vidět i na sluníčku – neuvěřitelný kontrast a černou barvu, dále má Galaxy S2 slot pro paměťovou kartu, vyměnitelnou baterii a hlavně Android – skutečný operační systém bez omezení která jsou na IOS…

anonym

iPhone 4S

Doplňuji:
Každý kdo má mobil s jablkem je hned středem pozornosti