Avatar uživatele
lexx

Reagujete na telefonáty ze skrytého čísla ?

Jsou to praktiky mafiánů, vyděračů a…státních ouřadů – jedna pakáž.
Já odpovídám plechovým hlasem: „volané číslo neexistuje“. A je po prdeli.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: lexx

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, johana 56, suaeda, redy, briketka10, JájsemRaibek, marci1, anonym, zzzlatokopka, anonym před 3224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Tak někdy ano, ale spíš si z nich dělám pr…l :D
Z jednoho skrytého čísla se mě ptali, kam mi to maj poslat a já jim řekl, že domů. A kde bydlíte? Doma. A kam vám chodí pošta? Do schránky. No a tu máte kde? No přece na domě! :DDD
Víte mně maminka říkala, že nemám dávat adresu cizým lidem, takže vám ji nedám :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Někdy jo, někdy ne…
😉
Telefon je můj – já jeho nejsem…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Jak kdy. Někdy volají z OÚ a ti mají centrálu a taky je číslo skryté.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím čí jsou to raktiky,ale někdy mi volají benga ze skrytýho,tak to zvednu,jinak nikdo jinej.
Doplňuji:
Opravuji:taktiky

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Löwe

Volané číslo neexistuje, zkuste to prosím za chvíli? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

nikdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Takový mi nevolají a když už,tak jenom trapně prozvoní a takové ihned blokuji a dávám na „černou listinu“,takže se mě po 2. nedovolají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Neznášam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Pokud mi někdo volá ze skrytého čísla tak jej zásadně nezvedám. Stejně jako z neznámých čísel. Velký nešvar v současnosti je rozprodávat seznamy čísel komerčním účelům. Ačkoliv se každý zavazuje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, že Vaše údaje nebudou zneužity tak se bohužel zneužívají. Naštěstí na mobil jdou nainstalovat aplikace např. „Nevolejte.cz“ apod. a je pokoj. Prostě nevyžádané telefonáty ať skryté či ty neznámé nezvedám. Mobil musí být dobrý sluha a nikoliv zlý pán.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek