lexx

Reagujete na telefonáty ze skrytého čísla ?

Jsou to praktiky mafiánů, vyděračů a…státních ouřadů – jedna pakáž.
Já odpovídám plechovým hlasem: „volané číslo neexistuje“. A je po prdeli.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Tak někdy ano, ale spíš si z nich dělám pr…l :D
Z jednoho skrytého čísla se mě ptali, kam mi to maj poslat a já jim řekl, že domů. A kde bydlíte? Doma. A kam vám chodí pošta? Do schránky. No a tu máte kde? No přece na domě! :DDD
Víte mně maminka říkala, že nemám dávat adresu cizým lidem, takže vám ji nedám :)

Další odpovědi
gecco

Někdy jo, někdy ne…
😉
Telefon je můj – já jeho nejsem…
😉

ReHu

Jak kdy. Někdy volají z OÚ a ti mají centrálu a taky je číslo skryté.

anonym

Nevím čí jsou to raktiky,ale někdy mi volají benga ze skrytýho,tak to zvednu,jinak nikdo jinej.
Doplňuji:
Opravuji:taktiky

Löwe

Volané číslo neexistuje, zkuste to prosím za chvíli? 😁

Luxx

nikdy

anonym

Takový mi nevolají a když už,tak jenom trapně prozvoní a takové ihned blokuji a dávám na „černou listinu“,takže se mě po 2. nedovolají.

isteron

Neznášam

suaeda

Pokud mi někdo volá ze skrytého čísla tak jej zásadně nezvedám. Stejně jako z neznámých čísel. Velký nešvar v současnosti je rozprodávat seznamy čísel komerčním účelům. Ačkoliv se každý zavazuje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, že Vaše údaje nebudou zneužity tak se bohužel zneužívají. Naštěstí na mobil jdou nainstalovat aplikace např. „Nevolejte.cz“ apod. a je pokoj. Prostě nevyžádané telefonáty ať skryté či ty neznámé nezvedám. Mobil musí být dobrý sluha a nikoliv zlý pán.