jste co jíte

Chtěl sem se zeptat,jaká jsou pravidla k účasti v soutěži,jste co jíte a jestli je nějaká odměna za účast.

Odpovědi
Lencis

V současnosti už nové soutěžící neberou, tedy alespoň prozatím. Pokud se rozhodnou točit další díly bude o tom informace na http://www.ipri­ma.cz/porady/jste-to-co-jite nebo v telce.

Vyhlásí konkurz, budete muset poslat přihlášku (vše potřebné k tomu bude napsáno na zmíněných stránkách). Pokud vás vyberou dle přihlášky. Půjdete na konkurz a kamerové zkoušky. Z velkého množství přihlášených lidí nakonec vyberou pár se kterými se natáčí. Odměna v tomto případě není peněžitá, ale dostanete zdarma přeměnu image – tedy kadeřník, líčení.. a dárek od aktuálního sponzora. V současnosti je to sada kastrolu od Zepteru. Případné další dotazy klidně směřujte přímo na primu, mail je určený pro dotazy diváky televize prima a odpoví většinou do 24 hodin informace@iprima.cz