lenina270

Potřebuju rychle zhubnout 3–5kg, poradte prosím

měřím 171cm,vážím 69kg což není prý podle doktora tak špatné ale přece jen potřebuju tak 3–5 kg schodit-mám vidět bříško.
celý den sem na nohou na posilku nemám čas.
odpoledne chodím se štěnětem na procházku,takže kolo vzít nemůžu,je ještě malé,zamotalo by se mi tam.
běhat s ním taky nesmím,mám v háji koleno
v práci dost chodím,málo přes den sedím…
po práci je zase práce doma,třeba dříví…
jím 3× denně ráno v 10 většinou 1 rohlík s pomazánkovým máslem a zeleninu,oběd ve 3–4 normální, večeři jen malinkou.
často mi kručí v břiše když se omezím v jídle
poradte mi prosím třeba nějaký bylinkový čaj

Nejlepší odpověď
BandiOl

Dobrý den, jezte 5 x denně. Pohybu máte dostatek, ale chybí Vám vláknina v potravě. Skuste někdy ke snídani trochu ovesných vloček. Na svačinku se dejte jablíčko, nebo mrkev, ke snídani si přidejte čerstvé zeleniny – např. papriku, rajčinku, … Skuste pít neslazený zelený čaj. Po každém jídle si vyčistěte zuby. Jen nezačněte hladovět – tělo pak nechce spalovat, protože šetří.

Zdroj: http://pknewshop­.cz/zdravi/?http-pknewshop.cz-zdravi-pro-zdrave-hubnuti-24,24

Další odpovědi
coco

Zkuste se mrknout alespoň na jeden díl Jste to co jíte.Tam se dozvíte toho spoustu,i když je pořad dělaný pro konkrétní osobu.Nebo si klikněte na nějaké stránky o racionální výživě.Základem je energeticky bohatá snídaně,např. müsli s bílým jogurtem.Cukry a tuky vynechat.Samozřejmě i ty se dělí na hodné i zlé…Myslím si,že jíte málo a chudou stravu,tělo má strach a dělá si zásoby tuku.

Valky

Jíst pravidelně, s dietou to nepřehánět… 5× denně, jako svačinka a jídlo se počítá třeba jablko! Hlavně vlákninu – jablíčka, cereálie, a nebo se dá vláknina koupit i v tobolkách v lékárně! Je třeba dobré, na očistu těla, jíst tři dny jen a jen jablka… Ono Vás to pěkně pročistí… Praktikuju to tak 2× do roka.. :) Já cvičím pilates, jógu, zumbu a kalanetiku… A stejně bříško vystouplé mám… btw… je taky otázka, zda Vaše tělo, nezadržuje vodu – pokud jste „oplácanější“ na bříšku a na stehnech, zatáhnetě břišní svaly a zkuste,jestli pod tou vrstvičkou cítíte pevné svalstvo… Pokud ano, Vaše tělíčko zadržuje vodu, mám stejný problém… V tom případě pijte! Pijte a pijte! Jíst okurky, skoro nesolit… Doboručuju koupit tobolky – 3 bylinky na odvodnění… používám je já a pomáhají mi… Nutí Vás pít a pomáhají odvodnit, je to přírodní – v tabletkách jsou sušené bylinky… Rohlíky mimochodem jsou hodně na váhu… takže ten jíst jen někdy…

iq

Základ je omezit tuky.Zrovna rohlik co pisete neni moc dobra volba,ne nadarmo se rohlik jmenuje tukovy:-) . Potom bych doporucil rozdelit jidlo na vice casti,ale ne ze budete jist vic,pouze casteji.Obed ve3–4 jak pisete uz je spis vecere.Co jite jako bezny obed?Problem s vetsim briskem neni ani tolik o pohybu,ale o zivotosprave.Take na to ma velky vliv genetika.Pokud si k tomuto co pisete data bylinkovy caj,tak vam to brisko urcite zhubnout nepomuze.K datum co jste zadala se vic poradit neda.

Mucillinka

Je to nezdravé, ale já mám vyzkoušené-nejíst-půst..Tak dva dny si odlehčím, samozdřejmě, že něco málo sním, ale hodně piju..Nedoporučuji Vám to, ale mě to pomáhá..

eva

Před třemi týdny, po zhlédnutí jednoho z dílů Jste to co jíte, jsem se rozhodla se sebou taky něco udělat. Vysadila jsem rohlíky, salámy, paštiky a vše nezdravé, jím chleba a tmavé pečivo, ale velice málo, a více zeleniny, šunku, nízkotučné sýry, tvrdé sýry, rybyčky, jogurty,… a oběd si dám normální, ale menší porci ( samozřejmě žádný řízek, hranolky, knedlíky,…) a večer naposledy v 17.00 hod. Bála jsem se začít, že to nezvládnu, ale nakonec je to úplně v pohodě a baví mě to 🙂. Za dva a půl týdne mám dole dvě kila.

majkaLa

Ráno si dejte ĺehkou snídani aby ste soi mohla dát v 10 hodin svačinu (jablko,rohlík jogurt)pak ve 12:30 oběd a v 15 hodin opět svačinu a v 17 hodin večeři a večer už jenom zeleninu DOPORUČUJI JÍST TUKOŽROUTSKOU POLÉVKU je dobrá zdravá a hubne se po ní vlastní zkušenost…Přeji hodně štestí

rockyx

Reknu Vam jak zhubnout nasledujicim prikladem:
Mame 2 dvojcata, ktere maji stejny metabolismus, delaji stejne aktivity a maji stejny prijem kalorii (napriklad 2000kcal/den). Oba chteji zhubnout. Jeden z nich(c.1) si vyrazne omezi prijem kalorii, druhy(c.2) si malinko snizi prijem kalorii a zacne cvicit 30 minut denne.

1. Mesic c.1 zhubne o 2–3kg, zatim co c.2 zhubne nepatrne. 2. mesic c.1 zhubne o dalsi 2 kg zatim co c.2 zhubne o 1kg. Bude to takto pokracovat cca do 6.mesice kdy c.1 prestane hubnout protoze se jeho metabolismus zadaptuje na snizeny prijem kalorii, zatim co c.2 bude stabilne hubnout dal. Aktivni pohyb totiz brani organizmu aby se zadaptoval na snizeny prijem kalorii. C.1 navic casem pribere zpatky na vaze protoze uz bude muset cely zivot delat dietu, protoze jeho metabolismus se uz naucil fungovat s nizsim poctem kalorii, bude mit mene energie a bude unavenejsi.

Co chci rict je, ze dulezitejsi nez dieta je aktivni pohyb. V kombinaci pak s dietou clovek hubne zdrave a pritom dieta nemusi byt vyrazne omezujici.