darlin

Je vhodný dar pro ženu, která má zálibu v orchideich věnovat orchidei v květináči, když tam jedeme k ni na návštevu?

Ci je lepsi rezana kytice?

Nejlepší odpověď
annas

Já bych jásala, kdybych mně někdo daroval orchidej … má trvalejší hodnotu. I když každá květina potěší …

Další odpovědi
HOMER

No,kdybych já měl zálibu v orchideích,dal bych přednost té živé v květináči.

tom004

A,proč ne,obojí.Řeza­nou,s přáním,a orchidei v květináči,protože je má ráda.A,květina,ať řezaná,nebo v květináči,žádnou ženu určitě neurazí.

Danča84

Když jdete jen tak na návštěvu, a chceš dotyčné jen udělat radost, dala bych jí v květináči. Z té se také bude těšit podstatně déle. Řezaná kytice se hodí spíš na formální události – při gratulaci k něčemu, jinak spíše od muže ženě. Od ženy ženě mi lépe sedí květináč.

Deli

Já osobně mám radost z řezaných květin, ale šílenou radost, když mi někdo dá kytku v květináči! Takže směle do toho!