klumprt

Je vhodné hostit významnou návštěvu pokrmem z luštěnin?

Nemělo by se raději předcházet podobným trapným situacím?

https://youtu­.be/aHpj5dcv-Q8

Nejlepší odpověď
Alesh

Fakt nechápu, proč si toho Dalajlámu berou všemožní bolševici a čínovlezdořitisti do huby? Tak tu byl a co má být, s pár lidmi se sešel, k nikomu se necpal. Komu to může vadit? Jen nedospělým mozkům.

Další odpovědi
zjentek

Ano, třeba mungo je vhodné. Hare Krišna.

anonym

Dal bych mu kýbl fazolí s hrachem,tak já si tuhle návštěvu cenním.
Zeman by mu určitě taky s dojezením pomohl a nebylo by to na škodu.
Duch s duchem.