markos111

Je to hvězda?

Co je to, jeví se to jako hvězda ale bliká červeno-modro-bílo-zeleně a nehýbe se, asi 1/2 roku je na stejném místě.
Děkuji
Doplňuji:
Okem asi 10m od velkého vozu

Nejlepší odpověď
anonym

Urči polohu!

Další odpovědi
beer

Z takového popisu objekt rozhodně nelze správně identifikovat, bude to ale s největší pravděpodobností hvězda.
Tady máš dnešní oblohu včetně světových stran, můžeš si objekt najít sama http://jyxo.in­fo/uploads/D6/d6ba7a8­3ac6d5fba980b9e118db2a­adb37ff46eb.jpg

10 milionu km?:D

anonym

„10 m“???
LOL – legrácky, viď?
😁
Tady – http://www.bren­ny.cz/mapa/in­dex.php se kukni – musíš nastavit svou zeměpisnou polohu (rámcově), azimut a úhel nad obzorem, pod kterým vidíš daný objekt, ´míru přiblížení (1=největší část oblohy, 5=nepodrobnější zobrazení).

arygnoc

môže to byť hviezda.

blikanie spôsobujú turbulencie pozemskej atmosféry, v skutočnosti nebliká.

;)

Nazdar Bazar

://play.google­.com/store/se­arch?q=google%20sky%20­map
Doplňuji:
Sorry,evidentně jsem tam hodil špatný odkaz,aplikace se jmenuje:Google sky maps.