KamČůZeK

Je těžké Přírodovědné lyceum..?

Chystám se na SŠ a baví mě biologie, zeměpis a ekologie, proto bch chtěl jít na tento obor, jen se bojím že když mám na zakladce dvě trojky tak jestli to zvládku až do konce.. ?děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Na to by ti odpověděl nějaký kamarád, jaký je rozsah a náročnost učiva. Nebyls na Dni otevřených dveří?
Když tě baví přírodovědné předměty a budeš mít o učení zájem, navíc se i snažit, školu bys měl zvládnout, pokud se na ni samozřejmě dostaneš.
Záleží také na tom, z čeho máš trojky. Stejně by ses musel učit i na jiné střední škole, ale domnívám se, že důležité je opravdu chtít se něco dovědět. Lepší je dělat to, co mě baví, než dělat to, do čeho se musím nutit.

Další odpovědi
ReHu

To je těžká odpověď. Jak pro koho. Zkus najít někoho, kdo tam studoval.

venkovan

Pokud se cítíš na jakékoliv jiné gymnazium, tak to přírodovědecké težší není. Jen je tam větší zájem. přihlaš se, učit se musíš všude.