Cecinka

Je těžké naučit se hrát na housle?

Odpovědi
orwell

Je

xxx3

když člověk cvičí, tak se to může naučit. Jakýkoli nástroj, na který se někdo chce učit hrát, vyžaduje soustavné úsilí po dlouhou dobu (pokud to nemá být jen brnkání pár akordů na kytaru)

Drap

Pokud máš hudební sluch a chceš se to naučit, tak neni

Jana5678

Za mě je to půl na půl. Samozřejmě i já jsem zažívala počáteční boje, když jsem se rozhodla, že hra na housle bude pro mě tím pravým. Nicméně, jedním z klíčů k úspěchu je bezpochyby kvalitní vybavení. Po několika pokusech a omylech jsem našla e-shop https://www.chn­.cz/struny/, kde jsem sehnala vše potřebné pro můj hudební růst, což mi velmi pomohlo zlepšit se.