dgfdgf

Je proti etiketě nebo je to nějak špatný vášnivě se líbat v luxusnější restauraci?

Chápu, že žena nemůže na muži sedět a nemůžou se osahávat.

Nejlepší odpověď
quentos

Je proti etiketě vášnivě se líbat kdekoli na veřejnosti, nejen v luxusnější restauraci.

Zdroj: http://www.roz­hlas.cz/sever/ex­pres/_zprava/mi­nietiketa-libani-na-ulici--1183862

Další odpovědi
Kura

Je to hnusný i na zastávce veřejné dopravy.

Arne1

To záleží na úhlu pohledu. Pokud se bude krásná žena líbat se mnou, budu mít zákonitě jiný názor než přihlížející. A po pravdě – názor přihlížejících nebude zase tak moc podstatný.

Lgee

Pokud je ta holka hezká, nevadí mi to, pokud je to opačně, tak mi to vadí hodně.