misicka2310

Je normální zelenožlutá stolice u měsíčního syna?

Mam dva dotazy mam už 1 mesičního syna a zajimalo by mě jestli je normalni že má žlutou nebo zelenožlutou stolici spiše prujem a take jestli je normalni že pořad tlači nebo mi to alespon připada ze pořad tlači cely zčervena a vydava zvuky jako by se nervoval

Odpovědi
afro.minerva

Pokud je ta stolice zelená až hnědá, tak to je katar. Pokud ovšem dostává HA mléko, tak to potom může být z toho. Každopádně bych šla k doktorce. U takhle malého miminka není dobné nechávat cokoliv náhodě.

pejsáček

misicko, barva i konzistence stolice u měsíčního kojeného miminka je naprosto v pořádku. Co se tlačení týče – netrpí na prdíky?