misicka2310

Zelená stolice u miminka

Ahoj už sem to tady psala muj už 5 měsíční syn má asy od konce 3měsíce života :) zelenou stoličku u doktorky sem byla dala nám hylak forté a přestalo to asy na 2 dny a pak znova pak mi řekla že to asy nic není že prospívá a tím to skončilo mám strach abych něco nezanedbala vím že je to doktorka a že ona ví co dělat ale nikomu z kamarádek se to netalo sme na UM Beba 1 prémium a sem tam přesnídávky, nebo zeleninku s kuř.masem atd.
Doplňuji:
Jo a také jestly je normální že kaká jenjeden krát za den někdy se stane že 2 krát ale to jen málokdy ale spíše už tak 2 měsíce jen jednou

Nejlepší odpověď
anonym

MISICKO2310,NELÍBÍ SE MI STAV VAŠEHO DÍTĚTÉ.TO CO SE S NÍM DĚJE NENÍ V POŘÁDKU.U MIMINEK JE ZELENÁ STOLICE PŘÍZNAKEM NEDOSTATKU STRAVY A U DOSPĚLÝCH JE TO JEDNÍM Z PŘÍZNAKŮ SALMONELY.
JE TŘEBA TU STOLICI POŘÁDNĚ VYŠETŘIT.NEVĚŘTE TOMU,ŽE JE TO V POŘÁDKU!!!---ZAJ-PO
DOPLNĚNO:HYLAK FORTE SE PŘEDEPISUJE PŘI PRŮJMECH,PROTO TA ZELENÁ STOLICE ZMIZELA,ALE VYLÉČENÉ TO NENÍ.

Zdroj: ZKUŠENOSTI

Další odpovědi
anonym

vymenze lekarku,zelena stolice urcite v poradku neni,take neni spravne ze vylucuje stolici jen jednou denne

ReHu

Pokud je stolice jakkoli zabarvená mimo normu, určitě není vše v pořádku.
A pokud lékařka řekne, že je ASI nic není, moc by mě to neuklidnilo.
Vyměnila bych ji co nejříve.
Doplňuji:
Podle mně by lékařka měla vědět příčinu (event. ji zjistit) takto zbarvené stoličky a poradit, jak ji odstranit.

panenka

Pokud ti Misicko doktorka řekla že je tvé dítě v pořádku že prospívá nemusíš se vůbec ničeho bát.

Čarodějnice

Podle mne zelená stolice znamená že dětátku chybí strava,je hladové.Zkusila bych jiné mléko.Přesnídávky kupované jsem dětem nikdy nedávala.Udělala jsem si je sama.Potom jsem přidávala podle věku pár piškotů,nebo sunarku kaši pár lžiček na zhoustnutí.Upravení stolice můžete zkusit jablečné piré.Používat na doslazení obyč cukr nebo med.

Pajka.111

No a jaké mléko dáváte? A k tomu dáváte co? Dáváte i nějaké přesnídávky? A co čajíky?

Sonka Pop

Já bych změnila výživu. Zkusili jste to speciální mléko od Sunaru. Je to tohle mléko https://www.su­nar.cz/produk­t/sunar-expert-ar-comfort/. Nám pomohlo, když jsme tyto problémy měli.