Pokročilý

Zelený průjem u měsíčního miminka

Ahojky dnes měl muj syn měsíční syn prujem a mel zelenou barvu je krmen nutrilonem comfort nekojím pouze pije tot mléko je to v pořádku kojit sem přestala asy před 10 dny nemužu se poradit s doktorkou poněvač je někde mimo republiku děkuji za odpověd

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak jí musí někdo zastupovat. Mohlo by jít o infekci
Doplňuji vs Panenka..skutečně nepodceňovat,děti také měly mockrát průjmy i takové,které jim protékaly kaťaty a nic to nebylo. Ale tohle je skutečně hodně malé miminko,ani ne šestinedělní,za poradu s lékařem nic nedáte,aspoň telefonickou

Další odpovědi:

Zlatý

Moje děti taky měli misicko průjem doktorka mi tehdy předepsala SMECTA stojí to kolem 100 korun .Zajdi si do lékarny kup si to a uvidíš že to tvému mimču pomůže.

souhlasím s kropitkem že by se na to lékař měl podívat jen jsem napsala misicce když má doktora mimo co mě doktorka napsala když tohle postihlo mé děti.

Bronzový

Vypadá to na infekci. I pokud by to nebyla infekce, průjem je velmi ohrožující stav, natož u kojence. Ihned vyhledejte lékařskou pomoc.
Samozřejmě se o nic vážného jednat nemusí, ale jistota je jistota.

Zdroj: http://healthdarts.com/prujem- u-deti-priciny-typy-lecba/

Pracuji na infekčním oddělení a zelené průjmy znamenají věšinou průjmy nějakého virového původu.Snažila bych se proto dále sledovat četnosti stolic a jejich barvu.Pokud by těch stolic bylo více a po víc jak dva dny,tak bych neváhala zajít k obvodnímu lékaři a ten už by vás poslal na příslušné vyšetření nebo by rovnou doporučil léčbu.Každopádně pokud ditko dostatčně pije,tak bych se asi neobávala.Pokud se jedná o infekci,tak je nutno,aby to tělo ze sebe dostalo.Průjem jen jen obraným mechanismem,takže není nijak velký důvod k obavám :)

Bronzový

Tak vem malého k jinému doktoru. Určitě má přece zástup v době, kdy je mimo republiku. A nebo ho vem na pohotovost.

Dle mých zkušeností s mými dětmi by se zřejmě mělo jednat o katar zažívacího ústrojí..v každém případě bych vyhledala lékaře - názor laika. V každém případě rychle..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.