misicka2310

prujem u miminka

ahoj mate nějakou radu jak na škitavku u miminka skoro 2 měsíčního a na prřujem je krmeny nutrilonem comfort děkuji

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Misicko, já myslím, že jsi se na podobné otázky ptala už několikrát a je to docela dlouho. Jestli má tvoje dítě tak dlouho průjem, tak to musíš jít k doktoru. Mohlo by to být něco vážnějšího. A vezmi s sebou i tu plínku s tou stoličkou…

Jinak na škytavku je nejlepší kojení. To pokaždné naše malá škytat přestala. Ovšem u dítěte na UM nevím. Není to škodlivé a za chvíli to přejde samo. Musí prostě vyškytat ten vzduch, co napolykal. A pak si ještě uklidnit bránici.

Další odpovědi
Nuk nuk

A je to určitě průjem? Já nevím, jak by měla vypadat stolička u nekojených dětí, ale kojenecká stolička, tedy stolice dítětem které ještě nedostává tuhou stravu je hodně řídká a žlutá. Průjem by byl hnědý a páchnoucí nebo by měl konzistenci „míchaných vajíček“. Ale řídká je normální. Nicméně podotýkám, že moje dítě nepoznalo UM, tak možná je to jen má nevědomost.

V případě takto malého miminka bych se ale poradila s jeho lékařem. V tomto věku bych nedělala žádné pokusy.

panenka

Znamená to Misicko že tvé miminko se moc přepilo, nebo si dostatečně neodříhlo po jídle,nebo může být taky počurané.Já jsem vždy mým dětem po krmení dala napít trošku čajíku a chvíli jsem jich nosila na rukách zda si nebrknou .Až si trošku brkly škitavka pak sama odešla a já je pak přebalila a bylo to.
A co se týče Misicko toho průjmu tak to bych se poradila s lékařem.

GabulkaA

Holky, jaké plenky dětem kupujete? A podle čeho jste se rozhodovaly, jakou značku zvolit?

VanesskaMala

Ahoj, pro jaké plenky ses nakonec rozhodla? Za mě teda musím potvrdit, že plenky Bambo Nature jsou fakt super. My je kupujeme a fakt spokojenost.

Lailinka

Ahoj, my tyhle plenky kupujeme a já jsem teda s výběrem spokojená. Savé, měkké, prodyšné a nikdy jsme neměli problém třeba s opruzeninami.

Lurenka

Ahoj, koukni se na tuto nabídku https://www.a­bena.cz/bambo-nature-detsky-sortiment/. Jejich plenky jsou super. Měkké, krásně sedí a jsou savé.

Cizecek.M

Jako musím říct, že ta savost je u nich super. Až jsem byla překvapená. Ocením ji hlavně v noci… Dřív jsem musela přebalovat i třikrát za noc a to teda nebylo komfortní pro mě, natož pro malýho.

SuzanKa

Je to tak… My jsme s průjmy bojovali docela často… Zoubky, teplotky, virozy… Porad neco :(

Kikulinka85

Škitavka? To nám pomohl vždycky čajíček… A průjem… to je potřeba vyřešit příčinu… Ale určitě nasadit dietku.