Avatar uživatele
Agneta

Mají matky více výchovných problémů s dcerami nebo syny?

Jde mi o věk 4 až 11 let.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, huxa, marci1, pája139, lota před 3566 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Usoman

Se syny. Pak se to od 12 let otočí a dcery jsou 100× horší jak synové ve 4–11 letech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Matky mají více výchovných problémů v tomto věku se syny. S některými dcerami je to však horší, než se syny ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nevíteto?

To je dost individuální. S dětmi jsou vždycky problémy, se všemi 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LucasPaul

Mám neteř, které jsou 4 roky. Pořád otravuje, že chce něco sladkého a to každou chvíli, normální jídlo moc nechce :D Její výchova taky není lehká :D Ale na druhou stranu jsem byl taky dost otravné dítě :D Každej se holt narodí s jinou povahou. Každé dítě najde spousta problému a spousta věcí, co si koupit :D To matkám leze pozdějc na nervy a následuje dětský pláč. Ale čím bude starší, tím to bude lepší. Chce to trpělivost. Moje matka mě ještě kupodivu nezabila :D Silná toť žena :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Správná matka nemá výchovné problémy s nikým, protože výchovou a přístupem k potomkům, jejich zájmům a potřebám všechny možné problémy sama eliminovala ;)

Oproti tomu špatná matka může mít problémy jak s dcerou tak se synem v jakémkoli věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Myslím, že to může být tak i tak, záleží na konkrétní matce a konkrétním dítěti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

lota >>> měla bys nějaký pěkný příklad? Jako třeba takový : čtyřleté děvče zakazuje matce se smát, když mluví s lidmi, a neuposlechne-li (matka), tak začne dělat teror, přitom je ve školce a u prarodičů všechno v pořádku, a i otec se smí smát, jen ona ne, a neví proč a co s tím dělat…
(Já jsem na to "proč"přišla)

před 3563 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

už sis taky mohla všimnout, že v diskuzích se nedá diskutovat, tak nějak není s kým, teda myslím normálně diskutovat

před 3560 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

ano, zajímavý postřeh, je to tak, škoda
(čím to je?)

před 3559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Usoman >>> abys tu otázku správně pochopil : jde o matky !!! a jejich problémy, né o ty děti

před 3566 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek