Agneta

Mají matky více výchovných problémů s dcerami nebo syny?

Jde mi o věk 4 až 11 let.

Nejlepší odpověď
Usoman

Se syny. Pak se to od 12 let otočí a dcery jsou 100× horší jak synové ve 4–11 letech.

Další odpovědi
marci1

Matky mají více výchovných problémů v tomto věku se syny. S některými dcerami je to však horší, než se syny ! 🙂

Nevíteto?

To je dost individuální. S dětmi jsou vždycky problémy, se všemi 🙂

LucasPaul

Mám neteř, které jsou 4 roky. Pořád otravuje, že chce něco sladkého a to každou chvíli, normální jídlo moc nechce :D Její výchova taky není lehká :D Ale na druhou stranu jsem byl taky dost otravné dítě :D Každej se holt narodí s jinou povahou. Každé dítě najde spousta problému a spousta věcí, co si koupit :D To matkám leze pozdějc na nervy a následuje dětský pláč. Ale čím bude starší, tím to bude lepší. Chce to trpělivost. Moje matka mě ještě kupodivu nezabila :D Silná toť žena :D

Questman

Správná matka nemá výchovné problémy s nikým, protože výchovou a přístupem k potomkům, jejich zájmům a potřebám všechny možné problémy sama eliminovala ;)

Oproti tomu špatná matka může mít problémy jak s dcerou tak se synem v jakémkoli věku.

lota

Myslím, že to může být tak i tak, záleží na konkrétní matce a konkrétním dítěti.

Agneta

lota >>> měla bys nějaký pěkný příklad? Jako třeba takový : čtyřleté děvče zakazuje matce se smát, když mluví s lidmi, a neuposlechne-li (matka), tak začne dělat teror, přitom je ve školce a u prarodičů všechno v pořádku, a i otec se smí smát, jen ona ne, a neví proč a co s tím dělat…
(Já jsem na to "proč"přišla)

anonym

už sis taky mohla všimnout, že v diskuzích se nedá diskutovat, tak nějak není s kým, teda myslím normálně diskutovat

Agneta

ano, zajímavý postřeh, je to tak, škoda
(čím to je?)

Agneta

Usoman >>> abys tu otázku správně pochopil : jde o matky !!! a jejich problémy, né o ty děti