Avatar uživatele
Kelt

Je nějaká kniha, kterou jde stále číst a vždy nám dá něco nového? Nebo film?

Myslím knihu, která má konkrétního autora. Ne Bibli nebo životopisy nějakých osobností. Prostě nějaký příběh, román. Děj, který je zajímavý, který může každému něco dát a nezáleží, zda je to dílo staré několik desítek či stovek let, nebo dílo, které je ještě na pultech knihkupectví. Stejně tak takový film. Máte něco konkrétního? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lurius před 2321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pro každého to může být jiná kniha, podle zájmů. A i Bible má konkretní autory. Pro ne to jsou třeba knihy E.T.Setona. Je jich ale i řada dalších, v kterých nacházím stále nové věci i při několikaterém čte­ní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Stále dokola si čtu v knize „Jak jsem vyhrál válku“ od Patricka Ryana. Znám to nazpaměť a přesto se tomu stále směju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lurius

To nezáleží ani tak na knize jako na čtenářovi, slova v knize zůstanou vždy stejná, ale to jak si je čtenář přebere, z jakého úhlu na ně bude nahlížet a jak si je zašroubuje do určité myšlenky, to je důležité…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Já bych mohl stále dokola sledovat film „Copak je to za vojáka…“, jak naháněj paragány. Kouba, Tůma, Šlapetka a Průcha mně vždycky pobaví. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek