Zvědavý

Jaké jsou tři nejkrásnější, tři nejpravdivější a tři vůbec nejlepší citáty které jste slyšeli či si přečetli ??

Nejlepší odpověď
anonym

Neříkej „hop“, dokud nepřeskočíš
Žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří
Sytý hladovému nevěří
Doplňuji:
Nejkrásnější asi nebudou, o to pravdivější…

Další odpovědi
led

1 – Učit se, učit se, učit se … to je moudré a teď mám několik škol, množství titulů, dluhy a žádnou práci
2 – Postoj chvíle, postoj …
… Cítíte to ticho, ten klid?
3 – nejsou na světě tři nejkrásnější, tři nejpravdivější a tři vůbec nejlepší citáty na kterých by se shodli všichni

annas

Každý má jiný názor na to, co je krásné a co považuje za pravdivé. Takže jde o čistě subjektivní pocit.

„Okolnosti člověka neutvářejí, pouze odhalují, jaký je ". (Richard Carlos)

"Až někdy budeš soudit moje žití, obuj si moje boty a přejdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, radost, projdi kroky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já. Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já. A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mě znáš.“ (Neznámý autor)

„Krásné věci jsou trojího druhu. První je třeba mít, druhé žít a o třetích snít.“ (Jan Sobotka)

kubik!

tři sice nemám, ale už dlouho se držím tohoto: I pád na držku je krok vpřed…

johana 56

1.„Když Ti dá život ránu,oklepej se
.Když Ti vyrazí dech,tak se pořádně nadechni.
Když Tě srazí na kolena tak se zvedni,protože nikdo jiný to za Tebe neudělá…“
2.„Život je karetní hra,ve které srdce mnohdy není trumfem..“
3.„Přítel,to je někdo,kdo zná píseň ve Tvém srdci a dokáže Ti ji zazpívat,když Ty sám jsi zapomněl slova..“

Nevíteto?

Ve světe je větší hlad po lásce a ocenění než po chlebu. Matka Tereza

Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná. Albert Einstein

Jsou lidé, kteří sice milují své bližní, ale tak primitivním způsobem, že jim působí jen bolest. Achard Marcel

Plyšák

Život je umění kreslit,bez možnosti gumovat.
Falešný přítel je horší než nepřítel.Nepříteli se vyhýbáš,kdežto příteli věříš.
Málo myslíme na to, co máme, ale vždycky na to co nám chybí…

Lorelai

Správných rozhodnutí člověk nelituje, nad těmi jinými pořád přemýšlí
Udělej dnes něco, za co ti tvé budoucí já poděkuje.
Pak anglický, který v češtině nezní tak dobře: Fake it till you make it
Nejspíš nejsou nejkrásnější a nejpravdivější, ale řídím se jimi, hlavně tím prvním.

bolak

Já sem kdysi jeden čet, kterej mi utkvěl v tý… jo, v paměti, a bylo to: „Spravný chlap má smrdět i na fotce. A když přetáhne předkožku, musí vyletět masařka.“

Ale vy kdo máte slabší povahy, tak to radši nečtěte.

anonym

lidi o mě říkají že jsem flegmatik, ale mě je to jedno.