Glondajka

Jaký vybrat tablet?

Lenovo miix 3 8 nebo Acer iconia tab 8 w? Koukání na filmy online, práce v officu, hraní her méně náročných.

Odpovědi
Lilianka

Ani jedno, zkus se poohlédnout spíš po Sony Xperia, já ho mám a jsem naprosto spokojená s kvalitou, internetem, hry si můžeš stáhnout jakékoliv a sledování filmů na tom je super jak online, tak i když si to přes tablet stáhneš např. z Ulož to stáhne se ti to za půl hodinky.. a hraje ti to :) je to dobré i na cesty :)

mosoj

Za ty peníze velmi kvalitní Acer iconia. Osobně dávám přednost
Acer Iconia One 7 (NT.L63EE.003). menší displej stejné rozlišení jako 8" !!!! tedy DPI větší !!!

Tobbycz

Jestli tam chceš pracovat s officy, pak určitě tablet s windows. Miix 3 můžu doporučit.