kapitancom

Jaky tablet si mam koupit?

Odpovědi
Bedy

Záleží co požadujete? Uspokojíte se pouze s Wifi nebo chcete i 3G internet?
Bude Vám stačit 7palcová obrazovka nebo budete chtít větší (9,7palců)?

Jinak tablet má cenu kupovat tak od 5 000Kč Jinak to jsou velmi často šmejdi, které vydrží sotva do záruční doby, časem jsou pomalé a sekají se…

Osobně spíš doporučím notebook, protože na něm můžete používat známé aplikace, co používáte na počítači, mnohem lépe se na něm píše – má totiž klávesnici. A vůbec pracuje se na něm lépe. Tablet je spíš opravdu taková nouzovka.

Kdyžtak mi napište vnitřní poštou a můžeme vybrat spolu nějaký tablet nebo ten noťas 🙂

anonym

Tak to záleží na tom co od něj požadujete. Pokud chcete na hry musíte se poohlédnout po vyšší cenové hladiny. Pokud Vám stačí surfování po internetu nebo sledování videí tak nějaký za 3 000,– bude bohatě stačit.

anonym

Jako člověk, který pár tabletů testoval, musím konstatovat – tablety jsou nafouknutá bublina. Stojí to stejně jako notebooky a umí to polovinu věcí. Pokud chcete něco, na čem budete moct sledovat ve vlaku filmy, tak pak OK. Ale jinak to má nepraktickou klávesnici (aspoň mně se na žádném tabletu zatím nepsalo tak dobře jako na průměrném notebooku). Doporučoval bych fakt ten noťas – na tom totiž můžete sledovat ve vlaku filmy plus dělat 150 dalších věcí…