Pokročilý

Jaký sport pro 11 leté dítě ?

nenaročné a ani na finance - je to kluk

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zeptat se jen a jen jeho. Za mnou prisel syn , kdyz mu bylo 5 let , ze by chtel hrat hokej. A to v zivote predtim nestal na bruslich !! Ja sedla druhy den na trolejbus , jela pres celou Plzen se zeptat .. a oni , ze v sobotu muze prijit na zakladnu. :-) Hral ho do svych 17 let. Pak i mladsi. Jen uz pak nemeli takove uspechy , silu a rychlost .. tak museli skoncit. Ale dodneska jsou nam rodicum vdecni , ze jim ten sport do zivota hrozne dal. Ted uz hraji jen za ruzne kluby a plus fotbal .. verte synovi. On si vazne uz umi rict. -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

V 11 létech jde snad začít dělat jakýkoli sport. Volil bych něco z toho co je v rozumném dosahu od bydliště

je mi skoro 12 ale jsem holka a taky poradím
rozhodně se ho musíte zeptat co by chtěl dělat a když odpoví že neví tak mu ukažte nějaké internetové stránky kde ty sporty jsou podrobně popsané co obnáší a tak ale já bych mu doporučila florball, basket nebo plavání

Zlatý

to už bys měl poznat k čemu nyní směřuje co ho baví- je spousta možností
známá dávala syna na fotbal, hokej , rugby a nakonec jí řekl, že by raděj hrál šachy
taky mu bylo 11 let

Bronzový

Fotbal je jistotou, ne každého ale baví. Podle možností - v případě kluziště hokej, v blízkosti plavečáku plavání, u hřiště tenis, basket... - Asi každý sport něco stojí.

Zlatý

Finančně nenáročné jsou snad jenom šachy,a to ještě kdo ví jestli.....?

Zkuste florbal. Skvělej sport a stačí obyč florbalka a nějaký sálovky...

Zlatý

Naučit ho plavat, koupit pernamentku do bazénu (cca litr na 20 hodin) a plavky stojí stovku a koupíte je v každé tržnici u našich vietnamských spoluobčanů.

Ještě se tam dítě umyje a vy doma ušetříte za vodu :-)

- V bazénu je plavčík tak kdyby něco tak dítě vytáhne
- Je to bezpečnější než fotbal, protože si nevyrazí zuby míčem, nedostane bodyček jako při hokeji, nedostane míčkem mezi nohy jako při tenise

Pokročilý

Můžu vřele doporučit tenis. Raketu si totiž do začátku nemusíte kupovat, stačí vám tzv. "testovačka". (Raketa na otestování.) A každý milí trenér vám do začátku něco půjčí. Do míčku se naučíte plesknout do měsíce, pak to nějak zestylujete a je to.
Výhody?
- Pro hru stačí dva hráči, ne víc jako třeba k fotbalu, florbalu, hokeji, basketu...
- Nebolí vás záda jako z hokeje nebo florbalu a nenadáváte jako při fotbale :)
- Český tenis jde pořád nahoru, takže tréninky jsou skoro všude dostupné
- Nepotřebujete žádné chrániče ani třeba přilbu
- Tenis může syn hrát i v dospělosti

Pro Michal Kole: tenis hraju asi deset let, ale ještě se mi ani jednou nestalo, že by mě někdo trefil mezi nohy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.