.anezka.

Jaký máte názor na Xiaomi?

Uvažuji o koupi mobilního telefonu Xiaomi Redmi 2 a chci se zeptat, jaký máte názor na tuto značku a nebo pokud již vlastníte tento model nebo jiný model této značky, jaké s ním máte zkušenosti a zda je to dobrá volba. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Karelcz

Za tu cenu se to nevyplatí. Jsou lepší telefony. Kamarád se dost zabývá Čínskými telefony a málo je skutečně kvalitních.

Honor 3C je lepší. U androidu je důležitá paměť a ten Honor 3C má 2GB oproti Xiaomi 1GB. Tedy bude svižnější a budeš mít možnost mít otevřených více věcí. Nebo ZenFone 5.

Terezaxx

Viděla jsem velmi dobré recenze. Myslím, že Číňané mají vymakané technologie a proto bych se nebála Xiaomi koupit.
Sama vlastním Iphone už podruhé a nemůžu si ho vynachválit, ale každý by měl uvážit kolik peněz je ochoten za mobil dát.

Lamalam

Na Xiaomi nemám žádný názor.

Bedy

Bohužel Xiaomi, stejně jako drtivá většina čínských výrobců, na tom s kvalitou není nikterak valně – jak kvalitou vnějšku, tak i kvalitou vnitřku (komponent), za to však zaujme velice nízkými cenami. Jestliže to s mobilem myslíte opravdu vážně a chcete, aby Vám něco vydržel, měla jste, v případě nějaké poruchy, kvalitní servis, tak se raději podívejte po renomovaných značkách jako například Microsoft Nokia, Apple, BlackBerry apod.

V případě, že uvažujete o nákupu nového telefonu, tak Vám mohu doporučit podobný, ale mnohem kvalitnější telefon, a to Nokia Lumia 730.

Zdroj: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-lumia-730-dual-sim/

terkaprihodo

Já jsem si tuto značku v poslední době hodně oblíbila. Telefon od nich mám teď pár měsíců a jsem s ním zatím hodně spokojená. A před pár týdny jsem si koupila i takový ten jejich chytrý náramek. Ten je co se funkcí týče taky super, ale ten řemínek mi teda bohužel moc dobře neseděl na ruce (buď moc volný nebo moc utáhlý). Naštěstí není problém sehnat náhradní, které mají lepší zapínání. Já například sehnala tady: https://www.mi­bandshop.cz/jed­nobarevny-nahradni-naramek-pro-mi-band-7/

anonym

Já mám momentálně od této značky druhý telefon (tento: https://www.ex­pert.cz/xiaomi-mi-a2-lite-4gb-64gb-cerna/ ) a jsem s ním celkem spokojený. Myslím si, že za tu cenu je super. Žádnou super kvalitu (hlavně co se týče zpracování) ale nečekejte.. Výběr materiálů a součástek prostě odpovídá ceně.