ShyDoe

Který mobil? Huawei, nebo Xiaomi?

Ahoj, potřebuju novej mobil do 5000 Kč a rozhoduju se mezi Xiaomi Redmi 3 a Huawei P8 Lite, popř. jiný do částky 5000 Kč. Chtěla bych se zeptat, jestli vám mobil vyhovuje a jestli splnil vaše očekávání, popř. jeho nevýhody a co vás zklamalo. Který byste mi doporučili? A využíváte nějak NFC? Děkuju moc. Já se přiklánim ke Xiaomi, protože má větší výdrž baterie, novější Android, kovový obal, větší rozměr, ale zase nemá podporu LTE a NFC (ač nevím, jestli NFC někdy využiji) Mobil potřebuju na GPS, vyhledávání na netu a na focení, hudbu a aby prostě šlapal tak, jak má, hry a zbytečný aplikace mě nezajímají. Díky :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
uccello

Huawei P8 Lite

zelí

Xiaomi Redmi 3

A co xiaomi mi4? To za 5k seženeš taky.

Gleith

Huawei P8 Lite

anonym

Huawei P8 Lite

nikdy jsem neměl telefon ani do deseti tisíc, aby šlapal jak má. Huawei P7 jsem zlomil vejpůl vzteky tak snad P8 bude lepší

anonym

Xiaomi Redmi 3

dnes učitě už ani jeden, spíš Xiaomi Redmi Note 4 Global nebo Doogee Mix

Dismas

Samsung