DandrdaMan01

Koupili byste si mobil od Honoru / Huawei? Proč?

Vzhledem k probíhající „kauze Huawei”

Odpovědi
Arne1

Pokud by měl parametry a cenu které mne zajímají, tak ano. Nějaká vykonstruovaná kauza mne moc nezajímá.

cochee

Jo, klidně. Ode mě toho Huawei/čínská vláda moc nevyšpiónuje.

Edison

Vykonstruovaná kauza to není. Je to reálná hrozba. Ale je stejně reálná, jako od jakéhokoli jiného výrobce. Ale o tom se taktně mlčí.

Dochy

Klidně. Jako větší hrozbu v tomhle ohledu beru amíky. Jak vlastně dopadla ta aférka jak se zjistilo že amíci odposlouchávaj snad celou Německou vládu??? (přinejmenším Merklová v tom byla…)
Aaaa to jsou vlastně přátelé… Ti nás mohou odposlouchávat pro naše větší dobro…

Petr1491

Ta kauza je absolutní blbost. Hlavně to řešíme my, običejní lidé. Většina teenagerů má na svém facebooku fotky sebe, rodiny, domu, datum narození, školu atp… a najednou tady těmhle uživatelům vadí nějaký kauza Huawei :) Zajímavé…