Questman

Koupili byste raději Huawei Ascend P7, Xiaomi mi3 nebo Oneplus One, a proč?

Odpovědi
McArthur

Koupil bych si Huawei, protože:

  • už při koupi budu vědět, že je tam špionážní prográmek, který odesílá vše „potřebné“ do Číny
  • budu mít zajištěný docela dobrý servis v ČR
  • existuje docela slušná technická základna v češtině

Xiaomi a OnePlus budou také špiclovat, ale servis v ČR je postaven trochu na vodě (= dobrém slovu).

anonym

Technicky nejlépe hodnocený z uvedených tří je jednoznačně Oneplus One (ten už dnes má pochopitelně následníka Oneplus 3T), už kvůli čistému systému Android v nejnovější verzi bez zbytečných zásahů a nežádoucích úprav výrobce které obvykle jen degradují použitelnost/přeh­lednost/stabi­litu … Huawei a Xiaomi bohužel své telefony upravují docela dost a není to zrovna moc dobře.