Katy81

Doporučíte dobrý dual-sim mobil – podľa požiadaviek?

Zdravím všetkých, na túto tému tu už bolo niekoľko otázok, ale už dávnejšie a všetky sú tuším uzavreté, preto zakladám novú.

Potrebovala by som dotykáč, dual sim na dve simky súčasne.

  • Do 3 tisíc,
  • displej od 4 do maximálne 4,7 (ja tomu hovorím, že „notebook už mám, chcem mobil“ 😉 )
  • Android
  • wifi
  • budík/kalendár
  • na „obyčajné“ simky (nie tie micro)
  • hud. prehrávač, pohybový senzor atď.

čokoľvek navyše je plus 🙂

Pozerám už dlho na alze, heuréke a pod., čítam si recenzie, ale som z toho vedľa. Kolegyňa si nedávno kupovala Prestigio a je nadšená, ale čítala som že sú hodne reklamované kvôli SW, tak neviem… Inak sa mi ale páčia, ale fakt neviem…
So mnou je to ťažké, pre niečo sa rozhodnúť…tak budem vďačná za každú osobnú skúsenosť a radu 😉

Ďakujem

doplňujem – Windows fakt nechcem 😉

Nejlepší odpověď
briketka10

Katy81 máš moc požadavků
a zatím nevíš, jaký produkt si
přesně pořídit projdi si prodejny
a nech si poradit tam.
Myslím, že Windows má dnes
každý :)

Doplňuji :
Teta mi věnovala Samsung GalaxyS III mini Fleur
je moc krásný, dříve jsem měla LG taky dotykáč
zase od strejdy 😁
Oni si dávají k vánocům nové :)

Další odpovědi
bolak

Budík a kalendář má každej, jinak všechny parametry se dají nastavit na té Heuréce jak píšeš, krom toho senzoru, ten když si zjistíš kterej mobil ho má a kterej ne, tak ti tam těch moc mobilů s největším hodnocením na porovnání taky nezbyde > http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:1651:3­87362;2380:1;2479:347056­7,1148918,847071,101172;­3677:1;12952:1;p:493,492/

ReHu

Mám Nokii, jsou tam ale windows.
Jsem spokojená.

nikeroska

CUBE – měla jsem sice 5", ale vyrábí se i s menší obrazovkou. Byla jsem absolutně spokojená, rychlost internetu oproti počítači – neuvěřitelná, barvy – skoro jako televize, foťák – super… 2 slot na sim, 1 klasická, 2 na micro (tu vám vymění u operátora zadarmo). Jediná nevýhoda že se na něj nevýrabí nahradní díly.

briketka10

http://www.czc­.cz/dual-sim-mobilni-telefony/pres­tigio/produkty?gclid=CLH­foLDMrscCFajHtA­odAuAGEA

Všechny ty Prestigio Dual jsou produkty z
Číny nikdy bych za ně nedala ani kačku :((

Katy81

no práve, kolegyňa je z neho nadšená a vyzerá dobre, aj baterka má dobrú výdrž (zatiaľ), ale čítala som že je fakt hodne reklamovaný a tiež to že je z Číny…