Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

Môj najväčší majetok je život mojej rodiny a môj a to si cením viac, než vaše finančné delenie majetku.

dodatok:
Cítim sa bohatá, aj keď nevlastním auto, polia, továrne, ľudí, ale mám to, čo mnohým chýba, vlastný rozum, schopnosť rozmýšľať a ľudský cit.

Upravil/a: led

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

Nějaký majetek a nějaké nemovitosti sice vlastním, ale je to důvěrná informace a nikomu po tom nic neni. Nevidím jediný důvod, proč bych měl na netu uvádět výši svého majetku a už vůbec by mně nenapadlo se na to někoho ptát.
V anketě schází jiná možnost.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Johnnisek

Malý (1 až pět milionů)

Vzhledem k tomu, že můj otec vlastní 30% akcií firmy v současné hodnotě asi 1200000Kč

Upravil/a: Johnnisek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

Momentálně 26,– Kč. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

Já to mám stejně jako Led:
To nejcennější, co mám, není žádný majetek,
ale zdraví a spokojenost mých blízkých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elli1706

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ušel ventil

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

To ti tady každý napíše jak velký má majetek, a ještě se zeptej jakým způsobem majetek nabyl. A protože mám velmi malý majetek, tak musím prodat auto za 7 milionů – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IZ2Pw1Zi46s

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viki12

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

mám hezké vzpomínky, papričky a rovné listy v knihách. Je to vlastně víc. než pouhé zdraví, které otročí lidi k tomu, aby ještě více pracovali nebo prodali víc lodí s koka. Zdraví blízkých nebo vzdálených … co je bližší? Dobrá nálada při dobrém pivečku, nebo otcovy zaoceánské lodě a těžiště surovin v Alžíru? Povedený prd a slabý průvan. Štěstí, že to na silnicích schytal někdo jiný. Jestli mám skleněnou kuličku kterou bych nikdy neprodal, tak jakou má hodnotu? Jakou?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tady-nekdo-odpovida-na-neco-jineho-nez-se-ptal-tazatel

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Tohle se přeci neříká. Rozhodně bych nikdy do online prostoru neposlal to, kolik mám, kolik jsem měl, či kolik plánuji mít. Jako jedna věc je třeba správa cizího majetku, kdy to ten proces a problematika vyžaduje. Ale tam zase funguje nějaká důvěra. Upřímně, ani moje nejbližší rodina kromě manželky neví, kolik toho ve skutečnosti vlastním.

Avatar uživatele
independent

Tak sorry jako, to je tajné

před 2333 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek