led

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

Môj najväčší majetok je život mojej rodiny a môj a to si cením viac, než vaše finančné delenie majetku.

dodatok:
Cítim sa bohatá, aj keď nevlastním auto, polia, továrne, ľudí, ale mám to, čo mnohým chýba, vlastný rozum, schopnosť rozmýšľať a ľudský cit.

Další odpovědi
Drap

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

Nějaký majetek a nějaké nemovitosti sice vlastním, ale je to důvěrná informace a nikomu po tom nic neni. Nevidím jediný důvod, proč bych měl na netu uvádět výši svého majetku a už vůbec by mně nenapadlo se na to někoho ptát.
V anketě schází jiná možnost.

Johnnisek

Malý (1 až pět milionů)

Vzhledem k tomu, že můj otec vlastní 30% akcií firmy v současné hodnotě asi 1200000Kč

marci1

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

Momentálně 26,– Kč. 🙂

ivzez

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

Já to mám stejně jako Led:
To nejcennější, co mám, není žádný majetek,
ale zdraví a spokojenost mých blízkých.

Elli1706

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

Ušel ventil

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

To ti tady každý napíše jak velký má majetek, a ještě se zeptej jakým způsobem majetek nabyl. A protože mám velmi malý majetek, tak musím prodat auto za 7 milionů – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IZ2Pw1Zi46s

Viki12

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

orestez

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

mám hezké vzpomínky, papričky a rovné listy v knihách. Je to vlastně víc. než pouhé zdraví, které otročí lidi k tomu, aby ještě více pracovali nebo prodali víc lodí s koka. Zdraví blízkých nebo vzdálených … co je bližší? Dobrá nálada při dobrém pivečku, nebo otcovy zaoceánské lodě a těžiště surovin v Alžíru? Povedený prd a slabý průvan. Štěstí, že to na silnicích schytal někdo jiný. Jestli mám skleněnou kuličku kterou bych nikdy neprodal, tak jakou má hodnotu? Jakou?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tady-nekdo-odpovida-na-neco-jineho-nez-se-ptal-tazatel

Michálek1245

Tohle se přeci neříká. Rozhodně bych nikdy do online prostoru neposlal to, kolik mám, kolik jsem měl, či kolik plánuji mít. Jako jedna věc je třeba správa cizího majetku, kdy to ten proces a problematika vyžaduje. Ale tam zase funguje nějaká důvěra. Upřímně, ani moje nejbližší rodina kromě manželky neví, kolik toho ve skutečnosti vlastním.

independent

Tak sorry jako, to je tajné