Ušel ventil

Proč tady někdo odpovídá na něco jiného než se ptal tazatel ?

Viz – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-majetek-hodnotu-majetku
Tazatel se ptá na majetek a oni odpovídají něco o zdraví rodiny , ale o štěstí a zdraví rodiny se zatím tady nikdo neptal .
Majetek a hodnota majetku snad nejde přepočítávat na zdraví rodiny .

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřipadá mi to jako něco jiného. Každý svůj majetek a své bohatství může vidět v něčem jiném. Člověk který je zdravý a má dobré vztahy s okolím se podle mne právem může povaažovat za bohatého a majetného.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ano, právě proto odpovídaj, že jsou hrozně bohatý, protože maj to, co si za peníze nekoupíš … mimochodem, blbá otázka (ta ohledně majetku) …

ivzez

Je to naopak: Spokojenost (nebo –chcete-li – štěstí) a zdraví rodiny se nedá
přepočítávat na majetek (nedá se vyvážit vyvážit žádným majetkoem ani bohatstvím.

Proto považuji otázku ohledně majetku za zavádějící.
To nejcennější přece není majetek (alespoň pro mne ne).

sesednizkola

Taky to nechápu. Každý trouba pochopí, že otázka směřovala na majetek co se týče peněz. Jsme na anonymní internetové diskuzi, odpovědi jako co je to do toho jsou opravdu mimo mísu. Když nechci tak neodpovídám.

anonym

U tohoto dotazu umím pochopit jakousi nechuť odpovědět přímo. Přeci jen dotaz je to přinejmenším hodně vlezlý a zasahuje do soukromých dat po kterých tazateli opravdu nic není… takže rozumím tomu, že někdo má nutkání odpověď trochu zamaskovat a zaonačit.

Alesh

Protože se zde „nosí“ rádoby intelektuální příspěvky, což je patrné i z bodování osob zde se pohybujících.

klumprt

Poněvadž tenkrát lidi tolik té cibule nespotřebovali. A navíc, celý duben propršel, pokud si vzpomínám.

orestez

Dobrá otázka. Hodná pozorovatele. Půjdu tam odpovědět. Něco ve smyslu, že mám hezké vzpomínky, papričky a rovné listy v knihách.

Altair-AC

Protože jsme dementi

led

K vašej otázke:
Je to váš názor na odpovede na danú otázku. Máte právo na vlastný názor, ale ani neberte nám náš názor. Právo na vlastný názor má každý z nás!
Tým, že v danej otázke nebola daná iná možnosť, bola porušené právo odpovedajúcich odpovedať vlastným názorom. Preto som použila právo nezáväzným označením akejkoľvek predpísanej odpovede na vyjadrenie svojej odpovede k danej otázke.

K otázke v odkaze:
Nebudem hovoriť za iných, ale za seba.
Napriek krásnym obrazom na peniazoch, skúste s batohom plným peňazí prežiť zimu na samote v horách, tie papierové aspoň poslúžia na podpal, ale, čo s mincami, ani len iskru na zapálenie ohňa nedajú. Ako Krézus bohatý, čo zanecháte po sebe?
Ale už samotná myšlienka na rodinu, na svojich drahých, v človeku vybičuje energiu, silu prežiť a vrátiť sa k nim. Nie peniaze, ale priateľstvo a láska k človeku je najsilnešie a najväčší majetok človeka.

Cítim sa bohatá, aj keď nevlastním auto, polia, továrne, ľudí, ale mám to, čo mnohým chýba, vlastný rozum, schopnosť rozmýšľať a ľudský cit.

Ušel ventil

To je tady jak do dubu , tazatel se ptal na majetek , neptal se na zdraví rodiny , samozřejmě že zdraví je nad majetkem ale na to zdraví se neptal a ještě udělal podrobnou anketu kde zdraví ani štěstí nezmiňuje , ovšem nejlepší ohodnocená odpověd je ta ,která nemá s otázkou nic společného .

ivzez

Tady je to u některých jak do dubu: Už jste se
z více stran dozvěděl, co je největším „majetkem“
a pořád to ne a ne pochopit…

Pochopte už konečně, že to, co má pro člověka
největší význam, se nedá hodnotit penězi!

A ten, kdo má to, o čem jsem v té otázce psala,
se cítí bohatý právem!

((–:

Ušel ventil

Ivzez – stačí se podívat na anketu – co tam je o zdraví a štěstí rodiny – NIC – tazatel se ptal uplně na něco jiného ale Vy to asi nechápete, když tady už podruhé píšete nesmysly na které se nikdo nikdy neptal.Sčítáte jabka a hrušky dohromady .

led

Tým, že v danej otázke nebola daná iná možnosť, bola porušené právo odpovedajúcich odpovedať vlastným názorom.

„Můžeme se zeptat: „Kdo koho měl ve vlastnictví? On majetek, nebo majetek jeho?“ O co se většina lidstva usiluje? Získat si nějaký majetek. V něm vidíme svou jistotu. Možná právě toto vyjadřuje pokušení, které ovládne bohatého člověka. Nespoléhat se na Boha, ale věřit v sílu majetku. Jeho zájem se soustředí na „mít“ a ne „být“. Člověk je ochoten nenávidět kvůli majetku.
„Kde je tvůj poklad, tam bude i tvé srdce.“ pravil Ježíš.“ (Mt 19,23–30)

Alesh

To neřeš, některé věci jsou některým lidem zkrátka nevysvětlitelné. 😉