dalamaneek

Jaký LED RGB pásek koupit?

Chci hodně barev, hodně lumenů, hodně metrů a hodně dobrý poměr cena/výkon.

Odpovědi
Dochy

U každého pásku jsou Tebou požadované parametry uvedeny. Takže vybírej. Nezapomeň na vhodný zdroj a ovladač. Víš co chceš, tak nechápu na co se ptáš. Jo a co se zapouzdření týče… Při těch „hodně lumenech“ nezapomeň zohlednit teplo, které musíš z pásku dostat.

Roman71

Jak psal Dochy a dodávám: čím víc to bude svítit, tím víc se to bude zahřívat a taky odlepovat.