Máte doma LED žárovku?

Jaký má příkon?
Jaký má světelný tok?
Jakou má svítivost?

Já jsem koukal na datasheed jedné která stojí litr a svítí asi jako 60W žárovka.

Odpovědi
dědapetr

Mám je doma na chdbě na WC v koupelně ve stolních lampách a zde jsem je zakoupil http://www.dstechnik­.cz/

zbynekplzen

Led žárovky mají malou svítivost ,čím víc led v žárovce tím lepší , mám 78 led v žárovce ,příkon 4,5W ,ale na svícení v místnosti to není , spíš jako orietnační osvětlení ,které může svítit celou noc

anonym

neni ledka, jako ledka … nekterych je i 80 malo, jinych staci jen 12 a sviti dostatecne. Pouzivam je pouze jako bodove osvetleni a smeruji je na steny, svetlo se odrazi od sten , neni tak ostre. Mistnost sice ledky samy o sobe neosvetli ale jako vhodne volene bodove nebo orientacni osvetleni jsou velmi dobre a predevsim opravdu velmi usporne.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.