Avatar uživatele
mosoj

Jaký jste zažili největší trapas ?

Když jsem byl na vojně tak jsem si dal na nádraží dva špekáčky ( opravdové). Vzal jsem je do ruky a roztrhl. Krásný špek zaletěl jedné dámě přímo za výstřih.
Doplňuji:
pekynka: Já byl červenej jak vařenej rak a ruce se mi třásly. Asi bych se tam netrefil.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Luss, Jahoda, pekynka, anonym, johana 56, Nazdar Bazar před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Kdysi v minulosti jsem telefonovala na KPÚ v jednom městě. Když někdo zvedl telefon, představila jsem se a řekla: "Soudružko, mohu mluvit se soudruhem Šulinem. Tenký a vysoký hlas v telefonu odpověděl: "Já nejsem soudružka, já jsem soudruh Šolín. Trapas. Nejen záměna příjmení, ale i pohlaví. Prý k tomuto omylu docházelo dost často.
Rychle jsem se omluvila a řekla, že zavolám později.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luss

Moje byvala sefova v praci byla dost citliva na sve zrdavi. Jednou prikulhala, ze si doma vymkla kotnik, zadne obinadlo ale nemela. Asi hodinu pote jsem k ni sla s necim do kancelare. Sedela na zidli, jednu nohu mela jakoby zasunutou pod nohama te zidle a s druhou kroutila ve vzduchu a prohlizela si ji. Chtela jsem ji vyjadrit svou ucast a rikam ji: „teda pani… vy tu nohu mate jako medved“ (tim jsem myslela, ze ji ten vymknuty kotnik dost natekl) a ona se na me podivala, vysunula tu druhou z pod zidle (tu skutecne zranenou) a rika: „myslis? a co teprv tuhle…“ 🙂
prohlizela si tu zdravou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ja mela trapas se svym prvnim sexualnim zazitkem,jelikoz to bylo poprve tak jsem to chtela mit romanticke,vzali jsme si deku,koupili vinko a k veceru sli k rece,jenze priroda volala a ja musela na malou stranu,nevsimla jsem si ze svou potrebu vykonavam primo na koprivu,bohuzel me mlaskla od dupky az po brisko,zpatky na deku jsem se vratila ladnym krokem kacera a misto milovani jeli na pohotovost,doktor se mi smal a ja se stydela,puchyre jsem si lecila 14 dni,me posramocene ego dodnes,uz nikdy na malou do prirody

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Muj nejvetsi trapas byl za dob meho uceni prodavackou odevu,tehdy za hlubokeho totace prisla skupina rusu,jala se zkouseti kozene bundy a za chvili jsem nemela prehled,kde kdo a s jakou bundou je.Jedne z nich jsem vytrhla raminko z rukou a ona se dost branila,tak jsem ji tim raminkem sekla,ne moc,ale sekla,Za tyden jsem se sla predstavit rodine chlapce se kterym jsem chodila,a privitala me ta ruska,ktera byla u nich na navsteve!Tehdy se jednalo o nejaky froncaft mezi zavody,kde pracovali.Jo,a toho kluka jsem si stejne nevzala,nemeli me v oblibe,proc asi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Už jsem zde jednou svůj trapas psala mosoji .
Byla jsem se svou rodinkou na chatě u strýca a prala jsem si prádlo po oprání jsem si ho šla pověsit k chatě na šnůru a tak jsem si vyzpěvovala najednou se mi rozhýbala židle na které jsem stála a spadla jsem strýcovy i s vypraným prádlem do bazénu a nejen to dokonce se na mě vysral i pták který zrovna letěl.Manžel ten se tak hrozně smal až z toho smání měl slzy v očích.A susedi ty se tomu smáli ještě druhý den.To že to právě vyděli i ti sousedi byl pro mě velký trapas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Mosoj: A nechala Vás špek vytáhnout ???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Taky mám trapas ze školy.Byly jsme tenkrát ve třeťáku,kdy se nám měl měnit doktor na chíru.Už po škole kolovali zvěsti,že je strašně hezkej,ale přísnej a d..bil.Při prodloužený vycházce jsme šly s holkama posedět na předzahrádku v jední hospodě.Dali se s námi do řeči pěkní "kluci"a vykládaly jsme jim všechno možné i o novém chirurgovi.Byli moc fajn,příjemní milí hlavně ten nejhezčí a já s ním šla až na intr-ve vší počestnosti,ani pusa nebyla.Druhý den jsem se mále zvrátila v lavici.Ten hezkej milej kluk byl náš pan doktor.Takže jsem věděla,že si můžu nechat zajít chuť s ním chodit.Teď dělá v Turnově a jsme dobří kamrádi.Vždycky se všichni smějou,když tuhle historku vyprávíme.Furt je moc hezký ikdyž už mu raší šedinky:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek