mosoj

Jaký jste zažili největší trapas ?

Když jsem byl na vojně tak jsem si dal na nádraží dva špekáčky ( opravdové). Vzal jsem je do ruky a roztrhl. Krásný špek zaletěl jedné dámě přímo za výstřih.
Doplňuji:
pekynka: Já byl červenej jak vařenej rak a ruce se mi třásly. Asi bych se tam netrefil.

Nejlepší odpověď
annas

Kdysi v minulosti jsem telefonovala na KPÚ v jednom městě. Když někdo zvedl telefon, představila jsem se a řekla: "Soudružko, mohu mluvit se soudruhem Šulinem. Tenký a vysoký hlas v telefonu odpověděl: "Já nejsem soudružka, já jsem soudruh Šolín. Trapas. Nejen záměna příjmení, ale i pohlaví. Prý k tomuto omylu docházelo dost často.
Rychle jsem se omluvila a řekla, že zavolám později.

Další odpovědi
Luss

Moje byvala sefova v praci byla dost citliva na sve zrdavi. Jednou prikulhala, ze si doma vymkla kotnik, zadne obinadlo ale nemela. Asi hodinu pote jsem k ni sla s necim do kancelare. Sedela na zidli, jednu nohu mela jakoby zasunutou pod nohama te zidle a s druhou kroutila ve vzduchu a prohlizela si ji. Chtela jsem ji vyjadrit svou ucast a rikam ji: „teda pani… vy tu nohu mate jako medved“ (tim jsem myslela, ze ji ten vymknuty kotnik dost natekl) a ona se na me podivala, vysunula tu druhou z pod zidle (tu skutecne zranenou) a rika: „myslis? a co teprv tuhle…“ 🙂
prohlizela si tu zdravou.

anonym

ja mela trapas se svym prvnim sexualnim zazitkem,jelikoz to bylo poprve tak jsem to chtela mit romanticke,vzali jsme si deku,koupili vinko a k veceru sli k rece,jenze priroda volala a ja musela na malou stranu,nevsimla jsem si ze svou potrebu vykonavam primo na koprivu,bohuzel me mlaskla od dupky az po brisko,zpatky na deku jsem se vratila ladnym krokem kacera a misto milovani jeli na pohotovost,doktor se mi smal a ja se stydela,puchyre jsem si lecila 14 dni,me posramocene ego dodnes,uz nikdy na malou do prirody

anonym

Muj nejvetsi trapas byl za dob meho uceni prodavackou odevu,tehdy za hlubokeho totace prisla skupina rusu,jala se zkouseti kozene bundy a za chvili jsem nemela prehled,kde kdo a s jakou bundou je.Jedne z nich jsem vytrhla raminko z rukou a ona se dost branila,tak jsem ji tim raminkem sekla,ne moc,ale sekla,Za tyden jsem se sla predstavit rodine chlapce se kterym jsem chodila,a privitala me ta ruska,ktera byla u nich na navsteve!Tehdy se jednalo o nejaky froncaft mezi zavody,kde pracovali.Jo,a toho kluka jsem si stejne nevzala,nemeli me v oblibe,proc asi?

panenka

Už jsem zde jednou svůj trapas psala mosoji .
Byla jsem se svou rodinkou na chatě u strýca a prala jsem si prádlo po oprání jsem si ho šla pověsit k chatě na šnůru a tak jsem si vyzpěvovala najednou se mi rozhýbala židle na které jsem stála a spadla jsem strýcovy i s vypraným prádlem do bazénu a nejen to dokonce se na mě vysral i pták který zrovna letěl.Manžel ten se tak hrozně smal až z toho smání měl slzy v očích.A susedi ty se tomu smáli ještě druhý den.To že to právě vyděli i ti sousedi byl pro mě velký trapas.

pekynka

Mosoj: A nechala Vás špek vytáhnout ???

martina1

Taky mám trapas ze školy.Byly jsme tenkrát ve třeťáku,kdy se nám měl měnit doktor na chíru.Už po škole kolovali zvěsti,že je strašně hezkej,ale přísnej a d..bil.Při prodloužený vycházce jsme šly s holkama posedět na předzahrádku v jední hospodě.Dali se s námi do řeči pěkní "kluci"a vykládaly jsme jim všechno možné i o novém chirurgovi.Byli moc fajn,příjemní milí hlavně ten nejhezčí a já s ním šla až na intr-ve vší počestnosti,ani pusa nebyla.Druhý den jsem se mále zvrátila v lavici.Ten hezkej milej kluk byl náš pan doktor.Takže jsem věděla,že si můžu nechat zajít chuť s ním chodit.Teď dělá v Turnově a jsme dobří kamrádi.Vždycky se všichni smějou,když tuhle historku vyprávíme.Furt je moc hezký ikdyž už mu raší šedinky:-)