Hufnágl

Jaký je rozdíl mezi ženou a dámou?

Nejlepší odpověď
Edison

Drtivá většina dam jsou ženy. Ovšem jen málokterá žena je dámou.

Další odpovědi
Rokio

Žena je dívka, která dosáhla věku 18-ti let. Také to může být osoba něžného pohlaví, která přišla o panenství.

Dáma musí znát etiketu a chovat se podle ní. Je potřeba, aby byla něžná a chovala se vybraně. Rovněž se musí správně oblékat.

DoTazatel

Dáma je ženou, která je slušně vychovaná a má dobré způsoby.

Rozdil mezi dívkou a dámou je zase v tom, že dívka vyžaduje pozornost, dáma respekt (je hlavně sama sebou).
Žena se může chovat jako dívka v každém věku. Stejně tak se muž může chovat jako dítě (rozmazleně, naivně, pubertálně, tak, aby zapůsobil na druhé,..).

Kryšpín

Dáma má lepší dekolt a bujné silikony.