Pokročilý

Jaký hlodavec chovaný jako domácí mazlíček je nejtišší?

Chtěla bych si koupit hlodavce, něco malého a nenáročného a hlavně klidného a tichého v noci (!!). Přemýšlela jsem o morčeti, ale prej to strašně smrdí, pískomil je zase prý hlučný v noci a osmáky degu či činčily už jsem chovala a všechno to dělalo hrozný rámus. Nakonec mě už napadá snad jenom džungarák. Co myslíte?
Doplňuji:
v plánu mám vlastnit pouze jednoho jedince, nikoli pár nebo skupinu, a ptáky nechci

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

vetsina hlodavcu jsou nocni tvorove ...takze v noci delaj bugr porad ...kdyz to top vadi tak si porid nejake ptactvo....ti v noci spi ....a prez den treba jako stehlici a kanari a dalsi... krasne spivaji ...pokud te v tu chvili spev obtezuje prikryjes klicku dekou a mas klid ...lol..mebo poradneho papouska ....a par paru ..backor ..aby bylo mozne sledovat TV..hihi

Další odpovědi:

Pokročilý

My měli morče a rozhodně nesmrdělo :-) Stačí mu občas měnit seno a nenechat jej žít v tom, co vyprodukuje. Navíc si na nás zvyklo a když někdo přišel domů třeba ze školy, tak jej vítalo "pískotem" a dokázalo i vrnět podobně jako kočka. Rozhodně bylo lepší než třeba křečci. A navíc nikdy nikoho z nás na rozdíl od křečků nekouslo.
Doplňuji:
Byl to náš domácí mazlíček, což se o křečcích moc nedá říci. Jen je škoda, že morčata se nedožívají bůhvíjak vysokého věku :-( My ho měli téměř 7 let, ale spousta známých měla morčátko snad jen 2 roky :-(

Stříbrný

Džungarský křeček dělá taky rámus v noci, museli jsme klec zavírat na noc do skříně, abychom trochu ztlumili hluk. Kup si hada.:-)

Zlatý

Doporučuju 2 potkánky on/on nebo ona/ona
Doplňuji:
Tak v tom případě si pořiď maximálně tak rybičku v akvárku. Ale i tý rybičce bude smutno...

Pokročilý

Já mám králíčka, jsem s ním spokojená.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.