Katrous

Jakého malého hlodavce?

Dobrý den mám ojdednanou klec tak pro pískomila,křečka atd.Nejdříve jsem si chtěla koupit pískomila ale kde bydlím jej nemůži sehnat,2 možnost je křeček ale ten je pro mě nezáživný a tak se ptám jestli newíte o malém tvorečkovi který se dá lehce sehnat :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak jestli se rozhoduješ podle dostupnosti ve tvém okoí, tak nejdříve oběhni zverimexi a teraburzy ve tvém okolí, co všechno nabízejí a podle toho se rozhodni ;o)
Doplňuji:
*zverimexy

Další odpovědi
redy

Katrous jedině krysu,dá se vycvičit.
Mám ji už nějaký pátek i teď mi sedí na ramenu.
Říkám ji krysina a přiběhne na zavolání je miloučká, jinak má ručně postavený baráček.
Doplňuji:
Jistě že potkan,
Ale pro mně je to krisinka

Elile

Ä co třeba králík, ale ten je asi moc velký, že? No tak co třeba potkánka? Ty se dají dokonce i vycvičit.. Tak se zkus po nějakém poohlédnout, ale u nás jich mají plný každý zverimex :)

mojitek

Jestli chcete něco malého a zároveň tvorečka který by byl inteligentní -tak jednoznačně potkánka.Potkánci jsou čistotnější než např.kočky,jsou velice inteligentní ,nenároční a je s nima sranda.Pořiďte si dva aby jim nebylo smutno.Buďto 2 samičky nebo 2 samečky.Budete li se jim věnovat,tak Vám to stonásobně vrátí.

Dádula

Z osobní zkušenosti doporučuji potkany! :) Dřív jsem mívala i morčata a zakrslého králíka, ale potkaní jsou potkaní. :)

Kikinečka

Já bych koupila Potkana my jsme měli dva teď máme jednoho a je teda úplně úžasnej nekouše dává pusinky jako pejsek ♥
Doplňuji:
Je také tak chytrej potkani jsou nejinteligentnější hlodavci to ti potvrdí každý. :)

Katrous

no v tom našem malém zapadákově :D ale určitě se poohlédnu :)

mojitek

tak zajeďte do nejbližšího městečka.Za tu malou námahu to určitě stojí