Pokročilý

Mám si koupit činčilu,osmáka degu nebo morče?

Mám čas tak akorát.Jednou týdně kroužek a školu do půl druhé a dvakrát do půl třetí.Chci se o to zvířátko dobře starat a chci,aby se nechalo pohladit.Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Mám morče u králíka, je to mazlík, pozná, když se blížím :)) Osmáka Degu má kamarád, a to je o nervy, když uteče - je opravdu rychlý :)) Na činčilu budeš potřebovat větší klec a misku s pískem, kde se koupe .. Zabere sice s klecí trochu víc místa, ale má nádherně jemný kožíšek :)) Zvířata mají všechna své pro a proti, teď záleží jen na tobě, které z nich ti je nejmilejší :) Já bych si koupila činčilu, jenže už mám zvířat dost. Zvířata jsou co se týče péče skoro stejná, jen počítej s tím, že činčila občas pouští chlupy a potřebuje proběhnout, takže zajistit kabely :)

Pokročilý

osmáka degu si kup. protože je to hodné malé zvíře,které se i dá dobře vycvičit.
činčila večer dělá velký rámus a kouše
morče zase moc smrdí a když mu jednou nezastřihneš dlouhé drápky,tak pak už nemožeš vůbec protože už tam bude mít cit,krev a nebude moc chodit.

Bronzový

Morče jsme měli a je to docela fajn zvíře,přiběhne i na zavolání.Osmáka máme teď je sice taky fajn,ale fakt dost rychlý a než si zvykne tak zdrhá.Jo a rozkouše co se dá.Miluje dřevěnou klec tu dokáže během roku i zlikvidovat a umělou hmotu má rozkousanou za pár dní.Takže žádný domeček mu dlouho nevydržel.Jo a jak mi kdysi zdrhnul tak při lovu jsem ho chytila za ocásek a ten zmetek si ho nechal urvat jenže už mu jako ještěrkám nenarostl.Takže ho máme bez té štětičky na konci.

Bronzový

A kočičku by jsi nechtěla? Jsou úžasné.

Tady bych volila určitě činčilu :),je to moc hezké zvíře a taky bych si ho chtěla pořídit.Bohužel je z těhlech tří nejdražší :/.Ale s ní si určitě užiješ hodně zábavy :)).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.