Bessie

Jaké je nejlepší domácí zvíře

Já bych si přála nějaké domácí zvíře. Ale tím nemyslím kůn atd…
Doplňuji:
Já bych chtěla zvířátko které se rádo mazlí taky něco vydrží.

Nejlepší odpověď
anonym

A které tedy myslíš? Záleží na tom, jaké máš podmínky pro chov a držení živého tvora, kolik času a peněz mu můžeš věnovat a co od něj očekáváš. V neposlední řadě rozhodují i sympatie a znalosti.

Další odpovědi
beer

Víme zhruba co nemyslíš, ale stále nevíme, co myslíš a k čemu.
Domácí zvíře na mazlení, sport, maso ap., hlídání… je toho totiž moc. ))
Doplňuji:
Z toho dále vyplývá zda to má být savec, pták, plaz, nebo třeba i hmyz. Nejasná otázka.

briketka10

na peří máš alergii, tak si pořiď kocourka,
nebo pejska, ale s nima je dost práce
v další otázce si přeješ želvičku, tak já
nevím jedině opravdu nějaký ten hmyz
velkého pavouka, jestli se jich nebojíš ..

Drap

Ale mi nevíme co by sis přála? Když nechceš koně, pořiď si krávu, nebo osla, další pak koza, prase, ovce, pes, kočka, husa, krocan, slepice, kačena, perlička, holub, fretka a nebo třeba jenom myš.

badisko

kocka ..pes..nebo si porid pritele !!..taky něco vydrží. tohle me dostalo mluvis otom jako by to byla hracka …:D

pusinka50

Každé domácí zvíře potřebuje tvůj čas a péči. Rybičkám čistíš minimálně 1× za měsíc akvárko, křečka když necháš samotného a nevšímáš si ho, tak ti brzy chcípne, to samý morče, pejska musíš 3× denně venčit, akorát tak kočce stačí domácí záchod a strava, ale všechno stojí několik set korum měsíčně, no tak si vyber

martinpelan

číča ;)