Jaký druh e - cigarety koupit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Než ses dnes zaregistrovala, tak se to tu nesčetněkrát omílalo, viz 249 odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/search? q=e%20cigareta

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím jak dlouho a kolik cigaret denně kouříš. Proto doporučuji nejdříve si tu e-cigaretu ochutnat a možná ji ani nebudeš chtít :-D.
Zkušenost

Zlatý

mám e - cigaretu Super smoke Optima a doporučovala bych příchuť káva a tabák, jestli je silná kuřačka, tak bych koupila tu nejsilnější co prodávají, může pak snižovat dávku a nemusí tolik tahat, e - cigareta je jinak stavěná než normální takže já mám 16mg nikotinu zdá se to dost, ale kdo to zkusil tomu to přišlo málo, přitom cigarety mají jen 9 - 10 mg..
Doplňuji:
koupila bych z té nabídky asi tuto - moderní a stylová elektronická cigareta LEA s kapacitou baterie 650mAh..
ale tam je problém v těch náplních, že se musí dokapávat a hrozí přepálení atomizéru, u jiných typů e - cigaret jsou většinou cartrigde už naplněné má to svůj smysl, protože ta náplň při tahání vtéká do pusy a je to dost nepříjemné, proto mám už tu lepší..

Ahoj, Zkus se podívat na www.e-cigarety.cz je tam sekce "vse o e-kouření" třeba se dočteš to, co tě zajímá ;)

Žádný!!!!!lidi si mysly buchvijak zdrave nekouři a přitom ten olejicek v te cigarete je chemický az běda.a neni testovane jake ucinky to muze po dlouhodobem uzivani mit...je taky mozne ze :po uzití ele. cig. umrete za cca1-2 roky a za uzivani normalnich cig. za 20 a více let!!!radim nekupovat!!!

Při vší upřímnosti .. je mi sice jen 20 let, ale kouřil jsem roky, prostě má hloupost. Před třemi měsíci jsem měl nějakou bolest v krku, nějaká nemoc, a po zapálení mi to na krk vážně nedělalo vůbec dobře, tak jsem si řekl, že prostě pár dní nebudu kouřit, než se uzdravím. Pár dní uběhlo, já zjistil, že to jde, a řekl jsem si, že budu pokračovat. Zítra to budou tři měsíce a znovu začít rozhodně nehodlám. Vážně je to opravdu jen o vůli, kdo vážně chce přestat kouřit, prostě přestane. Omlouvám se za off topic, jen jsem se chtěl podělit s tímto názorem.

Diskuze k otázce

pavla233

Já jsem koupila manželovy elektronickou cigaretu na webu http://www.e-cigarety.cz/, tvrdí, že je spokojený

Veru01

Jak funguje<a href="http://www.e-cigarety.cz/">elektronická cigareta</a> ?Chtěla bych ji darovat, ale moc se v tom nevyznám. Jaké mám vybrat náplně pro příležitostnou kuřačku. Díky

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.