Kroupič

Ahoj, jaké máte zkušenosti s elektronickou cigaretou?

Je výhodnější nebo ne, dá se s ní přestat kouřit :) Jaké jsou + a – ?

Nejlepší odpověď
iceT

Jednou jsem byla ve společnosti jednoho pána s tímto produktem.Výhodou se mi zdá,že tento produkt nesmrdí jako cigaretový kouř,říkal ten pán,že s tímhle může i do nekuřáckého prostředí a nikomu to nevadí.

Další odpovědi
Sůwa

Kamarádky zkoušely elektronickou cigaretu, já šla na biorezonanci. Ony kouří dál jak tovární komíny, já bych nemusela už vůbec, ale občas si zapálím, potáhnu a ustřihnu, protože se mi to hnusí. Do zakouřeného prostředí bych už nešla.

mrblackwell

Já s ní mám osobní zkušenost.Z počátku jsem byl nadšen,ale zase jsem se vrátil ke klasice.Klasické cigaretě se e-cigareta nevyrovná.Jediná věc,která pomáha přestat kouřit je vlastní pevná vůle.Nic jiného nepomáhá.

briketka10

MÁM DVĚ OPTIMY OD KUŘKDECHCEŠ A KOUŘÍM JEN DOMA,ABY MI TO TU NESMRDĚLO-TABÁKOVOU A KÁVOVOU PŘÍCHUŤ.SAMO,ŽE KLASICKÉ KOUŘÍM STÁLE..JAK SE ŘÍKÁ KE KÁVĚ,ALE TA E-CIG.MI NYNÍ K TÉ KÁVĚ TAKÉ CHUTNÁ.ZÁLEŽÍ NA VŮLI PŘESTAT.( A VÝHODY-NO OBROVSKÝ NESMRDÍŠ,UŠET­ŘÍŠ,NEBUDEŠ MÍT VRÁSKY JAKO MY KUŘAČKY CO VYPADÁME JAKO ZMAČKANEJ PAPÍR OD SEKANÝ…)

jendahun

Mám je doma,vyzkoušel jsem to od těch nejlevnějších,které bezpečně od e-kouření odradí,až po ty dražší a použitelné.Vrátil jsem se zpět ke klasice.Neodsuzuji je,ale k odvyknutí kouření to nestačí,jen kouříte zdravěji a více.Totiž toho nikotinu do sebe náládujete víc v příjemnější formě a bez následků z dehtu atd..Já jsem na propylenglykol asi trochu alergický,protže jsem kašlal víc jak po normální cigaretě.Všechno podstatné se dozvíte na tomto vynikajícím serveru.
http://www.e-cigaretafans.e­u/forum/index­.php