Avatar uživatele
Kroupič

Ahoj, jaké máte zkušenosti s elektronickou cigaretou?

Je výhodnější nebo ne, dá se s ní přestat kouřit :) Jaké jsou + a – ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mrblackwell, iceT před 4553 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Jednou jsem byla ve společnosti jednoho pána s tímto produktem.Výhodou se mi zdá,že tento produkt nesmrdí jako cigaretový kouř,říkal ten pán,že s tímhle může i do nekuřáckého prostředí a nikomu to nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Kamarádky zkoušely elektronickou cigaretu, já šla na biorezonanci. Ony kouří dál jak tovární komíny, já bych nemusela už vůbec, ale občas si zapálím, potáhnu a ustřihnu, protože se mi to hnusí. Do zakouřeného prostředí bych už nešla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mrblackwell

Já s ní mám osobní zkušenost.Z počátku jsem byl nadšen,ale zase jsem se vrátil ke klasice.Klasické cigaretě se e-cigareta nevyrovná.Jediná věc,která pomáha přestat kouřit je vlastní pevná vůle.Nic jiného nepomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

MÁM DVĚ OPTIMY OD KUŘKDECHCEŠ A KOUŘÍM JEN DOMA,ABY MI TO TU NESMRDĚLO-TABÁKOVOU A KÁVOVOU PŘÍCHUŤ.SAMO,ŽE KLASICKÉ KOUŘÍM STÁLE..JAK SE ŘÍKÁ KE KÁVĚ,ALE TA E-CIG.MI NYNÍ K TÉ KÁVĚ TAKÉ CHUTNÁ.ZÁLEŽÍ NA VŮLI PŘESTAT.( A VÝHODY-NO OBROVSKÝ NESMRDÍŠ,UŠET­ŘÍŠ,NEBUDEŠ MÍT VRÁSKY JAKO MY KUŘAČKY CO VYPADÁME JAKO ZMAČKANEJ PAPÍR OD SEKANÝ…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Mám je doma,vyzkoušel jsem to od těch nejlevnějších,které bezpečně od e-kouření odradí,až po ty dražší a použitelné.Vrátil jsem se zpět ke klasice.Neodsuzuji je,ale k odvyknutí kouření to nestačí,jen kouříte zdravěji a více.Totiž toho nikotinu do sebe náládujete víc v příjemnější formě a bez následků z dehtu atd..Já jsem na propylenglykol asi trochu alergický,protže jsem kašlal víc jak po normální cigaretě.Všechno podstatné se dozvíte na tomto vynikajícím serveru.
http://www.e-cigaretafans.e­u/forum/index­.php

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek