hawranek

Která e-cigareta je nej?

Chci si koupit e-cigaretu- kterou byste mi doporučovali? Aby společnost, která to prodává k tomu dělala i náplně a aby mi to nevydrancovalo rozpočet…když přidáte www stránku budete hodný ;)
Doplňuji:
Asi jsme se nepochopili- já NECHCHI přestat kouřit 😁

Nejlepší odpověď
alexandra

Já Vás chápu dokonale,taky jsem si myslela,že je to pro Ty co chtějí přestat kouřit.Ale můj přítel si ji koupil a já jsem úplně nadšená,protože už nemám zasmraděný celý byt,je to méně škodlivé,protože už tam není ten dehet a ty škodliviny,jenom čistý nikotin.Hlavně tím nikoho neobtěžuje a může kouřit pořád i v práci a nemusí odbíhat a mít problémy.Cigaretu si k tomu zatím občas taky vezme, ale už nekouří 30 denně,ale má krabičku na 5 dní,a to má tu E-cigaretu teprve necelých 14 dní.Za chvíli mu pravé cigarety nebudou chutnat vůbec.A kdo ví,třeba postupně taky přestane.Na doporučení známého,si koupil tuto značku,ale jestli jsou nějaké lepší,nevím.Za­tím,je spokojený,i když ten první den,mu to moc nelezlo,ale když do toho vrazil ty peníze,tak je chtěl aspoň zpátky a už si pomalu zvyká a těší se,kolik ušetří.

Zdroj: http://www.e-elektronicka-cigareta.cz/zvy­hodnene-sady-e-cigarety/

Další odpovědi
iq

Samozdřejmě je rozhodnutí na Vás,ale podle mne u těchto e-cigaret jde jen o peníze.Ve svém okolí mám několik známých a nikomu to trvale nepomohlo.Jako bývalý silný kuřák(40cigaret denně)mi nepomohly ani náplasti,či cokoli jiného pouze vnitřní přesvědčení,že chci SKUTEČNĚ přestat.To je moje doporučení.Ale na to jste se vlastně neptala…

hanulka11

Není to škoda peněz -při dobré vůli se dá přestat i bez ní. Raději si pak něco pěkného kupte.

A proč si tedy tu cigaretu chcete koupit?

verka

Pomůže jenom přesvědčení v mozku, že nebudete kouřit.

ten který je

Tak tady si možná vyberete.
http://www.eci­gareta.eu/gale­rie.php

pavla233

Já kouřím elektronickou cigaretu s náplněmi e-liquid, kupuji je zde http://www.e-cigarety.cz/