Martas

Elektronická cigareta

Ctěla jsem se zeptat kdo máte zkušennosti s elektronickou cigaretou mám vybraný dva typy a nevím jakou je to LEA a JOYE-EGO T QUICK náplně jsou tank.Prosím porad'te děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Téměř 10 stránek odpovědí na tutéž otázku.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=elektro­nick%C3%A1+ci­gareta&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
tom004

Kouřím ji asi rok,ale jaká je to značka to fakt nevím.Jinak mi docela vyhovuje,nabitá baterie vydrží tak týden.Normálně kouřím,díky elektronické cigaretě mi stačí krabička tak na 3–4 týdny.Předtím jsem kouřil 4 krabičky za měsíc.Moje zkušenost,ale s typem neporadím.

briketka10

Mám Optimu, náplně netečou do pusy, jako u ostatních od „Kurkdechces“ příchuť káva a tabák, taky jsem to tu již jednou psala, dvě nabíjecí cigarety k tomu nabíječka, pouzdro, ke každé dodávce dají atomizér, ale ke kávě si dám normální cigaretu..
Doplňuji:
přesně tak, sestra si koupila levnou a hned ji dala do šuplíku, náplň vytékala a navíc mentolová brrr, zbytečně vyhozené peníze, přitom ta šroubovací náplň funguje na tu její baterii, asi nechce omezit kouření..

pusinka50

Ty typy neznám, jinak, já si ji teď koupila na Vykupto.cz, 249 Kč + 10 náplní, typ Yogo. Zkouším to s ní, ale že by mi pomáhala zahnat chuť na pravou cigaretu se mi vůbec nezdá, stejně kouřím, tak jsem dost zklamaná. Chybí u ní ta chuť cigarety v ústech, musím moc a dlouze popotáhnout, aby se mi do pusy chuť nikotinu dostala. Ale já už jsem závislák, kouřím krabičku denně a hrozně mě to štve
Doplňuji:
děkuji za radu a typy jendahun, já si koupila pro jistotu dvě, tak si ted za to nadávám

jendahun

Mám eGo a je celkem dobrá,s dost dlouhou výdrží.Leo je relativně nová cigareta a i tu bych chtěl vyzkoušet.Vypadá elegantněji než eGo.Jinak výdrž baterie by měla být zhruba stejná.Obě jsou kvalitní cigarety,oproti Nick a podobně,všechno se to vyrábí v Číně.Musím vyřešit náhradu za propylenglykol- ten mě nějak dráždí a kašlu.Jinak všechno se dočteš a objednáš na eJuice.cz,nebo na tomto super severu:http://www.e-cigaretafans.e­u/forum/index­.php
Optima je taky dobrá volba a je u toho zajištěný servis.
Pusinka50 – ty levné cigarety nejsou k ničemu a jen odradí případné kuřáky elektronických cigaret.
http://www.e-cigaretafans.eu/