maniak

Jaký dotykový mobil si mam koupit..nejlépe do 4000 kč.....a SAMSUNG

Sháním nějaký dotykový mobil…za slušnou cenu(nejlépe kolem 4000)…byla bych ráda kdyby to byl spíše Samsung galaxy…děkuju za všechny odpovědi a nápady :)

Nejlepší odpověď
Bedy

No kolem 4–5 tisíc solidní Samsung Galaxy neseženete – všechno to jsou mobily, co nemají dostatek operační paměti a natolik výkonný procesor, aby utáhli operační systém Android – stáhnete a nainstalujete pár aplikací a mobil se zpomalí, začne se třeba i sekat a Vy budete muset pořád řešit problém s volnou operační pamětí.

Obecně – Samsung jede na množství, ovšem je to často na úkor kvality – dvojnásob to platí u levnějších Samsungů. Jsou tu lepší značky, třeba Nokia nebo HTC.

Trváte-li však na Samsungu, zkuste kouknout na řadu Omnia, to jsou mobily s operačním systémem Windows Phone, a ty musí splňovat přísná kritéria Microsoftu, takže patří mezi solidní Samsungy. Výhodou je, že tady nemusíte třeba řešit volnou operační paměť, vše je optimalizované a seřízené, mobily se nijak nesekají nebo nezpomalují i při větším počtu staženných a nainstalovaných aplikací.

Osobně bych však zvolil Nokii a konkrétně řadu Lumia, ty vynikají výbornou kvalitou – nikde to nevrže, místo obyč plastu je u většiny Lumii použit polykarbonát, pěkné zpracování a velkým trumfem u většiny Lumii jsou kvalitní čočky fotoaparátu CarlZeiss, které dělají opravdu krásné fotky – na megapixelech téměř vůbec nezáleží.
Dobré je i HTC, zejména reproduktory mají Beat Audio, zajišťující krásný čistý zvuk. Velice povedená jsou modely 8X a levnější 8S.
Tady si myslím, že se konkurence hledá těžko.

Další odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%C3%BD%20do­tykov%C3%BD%20­mobil%20si%20m­am%20koupit

fyziq

HTC, samsungy jsou sračky

flodur

Mám tento a spokojenost.

http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/ta­blet-samsung-t2100-galaxy-tab-3-7-8gb-wi-fi-white-android-4-2/#podrobnosti