Happyday1991

Aktuální mobil do 4000,–?

Ten nejlepší co nyní do 4000 koupím? Podmínky: 5" displej, aby nezamrzal(1gb ram není ale podmínkou), slušnej foťák na sdílení/posílání fotek přes pc. Díky

Odpovědi
anonym

Je spousta MT a vybrat si můžeš : mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:p:494/
Doplňuji:
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mobilni-+telefony.+he­ureka.+cz%2Ff%3A+­p%3A+494%2F&i­e=utf-8&oe=utf-8

cochee

Takových je spousta. Nezamrzání závisí hodně na té RAM, takže 1 GB RAM je v podstatě podmínkou… Slušný foťák je tvoje definice, pro mě není žádný foťák v mobilu dostatečně slušný.