Nechápavé

Jaký telefon byste doporucili do ceny 4000-,kc ?

Shanim telefon (dobry,dotykovy) ktery by mel mit vydrz baterie delsi,velikost displeje 4 palce a vic,aby rozjel i nektere narocnejsi hry(real racing,asphalt),aby byl svizny a nesekal se..Diky za rady…

Kdyztak mi napiste jaky telefon vlastnite vy nebo jaky jiny by jste doporucily…

Jinak premyslim o koupi asus zenfone 4…

Odpovědi
MrnousakCZE

Jestli chceš levnej a zároveň nesekavej telefon tak si kup nějakou Nokii Lumii, starší model, má to windows phone takže se to nebude sekat