Pokročilý

Jakou značku spotřebiču???

Potřebuji poradit jako značku vestavných spotřebiču koupit.Zařizuji komplet novostavbu a potřebuji veškeré spotřebiče a nevím od jaké firmy spotřebiče koupit.Samozřejmě nechci zbytečně drahé,ale hlavně aby dlouho vydrželi funkční.Také bych nerad platil jenom značku.
Dík Honza
Doplňuji:
Tak já chci určitě všechno od jedné firmy.Slyšel jsem,že i naše Mora neni špatná.Bohužel po stavbě domu mi už na spotřebiče moc nezbívá,max tak 50 000.A to musím koupit, troubu, indukci, myčku, lednici, mikrovlnku, odsavač, pračku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám sporák - nahoře plyn.hořáky,trouba horkovzdušná s grilem - Zanussi - 8let,ledničku Liebherr-8let,mikrovlnku Panasonic - už 20let,pračku AEG - vše bez poruch.

Další odpovědi:

Pokročilý

Dobrá je Eta, Zanussi a pokud máte hodně peněz tak investujte do spotřebičů Miele..

Zlatý

Já mám myčku značky Bosch,mikrovlnku LG,a lednici Ardo a kamna MORA žádné drahé spotřebiče a jsem s nima spokojená.Co vím od známých tak i naše Eta je dobrá značka nebo i Sencor

Zlatý

Pokud vyloženě nechceš nějakou tu superkvalitní elektroniku, ale jen hodně kvalitní, pak je to značka Miele, ale samozřejmě je to o ceně, zkrátka si připlatíš.

Zlatý

Podstata je, zda se musí hned všechno koupit. Některé vybavení bych si raději odpustil ve prospěch kvality a nebo naopak - koupit levné a postupně vyměňovat jak to bude odcházet.
Značku - nerad doporučuji. Kvalita bývá u různých typů i u špičkových výrobců rozdílná. Někdy je lepší koupit dražší z nabídky neznačkových, než levnější od značkového výrobce.
A dle mne je rozhodující i servis.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.