EDA

KDE SEHNAT NÁVOD NA MYČKU

Mám myčku Whirpool ADP 688 (4 roky) a nemohu k ní nalézt návod. Přestala z ní najednout odtékat voda a tak jsem se chtěla podívat do návodu, co by s ní mohlo být než budu volat opraváře. Dá se někde stáhnout návod na netu?

Nejlepší odpověď
nikeroska

Zkuste na stránkách výrobce, nebo se zkuste poptat u dodavatele nebo nějakého prodejce ;) popřípadě bych se poptala nějakého odborného pracovníka… Myslím, že Vás to napadlo, ale zkuste pročistit to víčko co je na dně myčky + odpad :)

Další odpovědi
Děda Louda

Uživatelské příručky a návody k použití hledej na:
diplodocs.cz